Karolina Gicala Dzierżoniów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy na naszych sesjach przede wszystkim wspaniałą zabawę, bez niezręcznej atmosfery, co odzwierciedla się na jakości zdjęć.

Fotografia dziecięca
Posiadamy przenośne studio, z tłami, lampami, softbox'ami oraz ciekawymi dodatkami do zdjęć takimi jak szale, kapelusze, a dla dzieci wełniane kompleciki, kolorowe materiały oraz kilka innych ciekawych rekwizytów...

Zapraszamy także na sesje plenerowe; naturalne i swobodne zdjęcia w ciekawej scenerii naszego regionu. Każda pora roku jest idealna na sesję portretową, dziecięcą oraz rodzinną.

Karolina Gicala
Studio Fotograficzne Insygnia

Dolnośląskie, Dzierżoniów

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Dzierżoniów.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: