KSENIA SZAREK Głogów

Zajmuję się fotografią rodzinną, dziecięcą i noworodkową. Jeśli chcesz, abym zatrzymała na zdjęciach niezapomniane chwile – skontaktuj się ze mną.

KSENIA SZAREK
ksenia szarek Photography

Dolnośląskie, Głogów

0
Magdalena Knap Głogów

Domyślam się, że fotografowanie 7-14 dniowego maleństwa jest dużym stresem dla rodziców, dlatego staram się robić wszystko, aby sesje które wykonuje odbywały się w domowej, spokojnej atmosferze. Bezpieczeństwo maleństwa i spokój rodziców stawiam na pierwszym miejscu. Fotografia jest moją wielką pasją, a chwytanie w kadr ulotnych chwil jakimi są pierwsze dni życia dziecka daje mi ogromna przyjemność i jest uhonorowaniem trudów jakie trzeba włożyć w wykonanie takich zdjęć. Z całego serca zachęcam do stworzenia pamiątki swojemu maleństwu, bo czas szybko płynie, pamięć bywa ulotna, a widok słodkiego śpiącego maleństwa na fotografii pomoże nam przypomnieć sobie pierwsze chwile życia istotki, którą tak bardzo kochamy.

Średni koszt sesji to 250 zł.

Anna Wantuch Głogów

"Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: i zwyczaje, i święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest, by żyć dla powrotu"- tak wyglądają wykonane przez nas sesje dziecięce i rodzinne.
Zapraszamy na niezapomniane rodzinne, dziecięce, noworodkowe sesje zdjęciowe.

Anna Wantuch
Fotografia RAJ

Dolnośląskie, Głogów

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Głogów.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: