Hania Procner Legnica

Zajmuję się fotografią dzieci, mam w ciąży oraz rodzin. Najbardziej cieszę się z ujęć oddającyh emocje u dzieci i rodzin a w przypadku mam w Ciązy cieszę się jezeli uda mi się wykonać sesję zdjęciową która pokaże że czas oczekiwania jest piękny sam w sobie, że mama jest piękna i że widać w niej przyszłą troskliwą mamę.
Najchętniej ftografuję w plenerze ale wykonuję też sesje zdjęciowe w studio.

Hania Procner
Anna Procner

Dolnośląskie, Legnica

0
Maja Felczak Legnica

Zapraszam wszystkich przyszłych jak i świeżo upieczonych rodziców na sesje noworodkowe, dziecięce oraz ciążowe do mojego dobrze wyposażonego studio w Legnicy. Dbam o komfort i dobre samopoczucie moich wspaniałych modeli. Razem stwórzmy niezapomniane kadry. Pozdrawiam serdecznie.

Maja Felczak
Maja Felczak Fotografia

Dolnośląskie, Legnica

0
Dorota Żelazna Legnica

Dzień dobry. Mam na imię Dorota i zapraszam Cię do mojego świata fotografii noworodkowej, dziecięcej i ciążowej. Zapraszam na moją stronę www.baby-love.pl gdzie w zakładce informacje możesz zapoznać się z aktualną ofertą, cennikiem oraz wskazówkami dotyczącego tego jak przygotować się do sesji, jak będzie przebiegała, ile trwa czas realizacji zlecenia itp. Jeśli zdarzy się tak, że nie znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie to żaden kłopot, zapraszam do zakładki kontakt gdzie wymieniam wiele możliwych form skontaktowania się ze mną - nie obawiaj się pytać!

Dorota Żelazna
Baby-love

Dolnośląskie, Legnica

0
Mariola Nadybał Legnica

Sesje noworodkowe
Sesję noworodkową wykonujemy w pierwszych dniach życia dziecka (od 4 do 14 dnia) w naszym studio lub w domu noworodka (jeśli spełni odpowiednie kryteria). Sesja trwa zwykle od 2 do 5 godzin. Ze swojej strony zapewniamy wszystkie potrzebne do sesji akcesoria: kocyki, koszyki, czapeczki, ubranka. etc.
W trakcie sesji wykonywane są kadry samego Dzidziusia, a także zdjęcia z Rodzicami.
Na sesję należy zabrać kocyk Maleństwa, smoczek, pieluszki, chusteczki i jedzonko. Dla Rodziców coś jasnego-białego lub czarnego do ubrania – bez wzorów, napisów i emblematów.
Po sesji noworodkowej rodzice otrzymują zdjęcia na płycie CD w ręcznie robionej kopercie.
10 zdjęć na płycie CD oraz 10 zdjęć wywołanych w formacie 15x21 cm – 300 zł

Mariola Nadybał
titinunu.pl

Dolnośląskie, Legnica

0
Hanna Derecka Legnica

Wykonuję :
Sesje noworodkowe do 3 tyg życia maleństwa.
Sesje dziecięce, brzuszkowe oraz rodzinne.
Zapraszam do dobrze wyposażonego studia fotografii dziecięcej w Legnicy.
Mnóstwo teł, setki gadżetów, sukienek, kreacji dla chłopców i dziewczynek.
Wykonałam setki sesji dziecięcych oraz noworodkowych. Jestem cierpliwa, kontaktowa, a przede wszystkim jestem doświadczoną Mamą trojki dzieci.
Pracuję dla Firm, Galerii Handlowych, Szkół, Przedszkoli...
Moje prace eksponowane są w wielu miejscach, wyróżniane w światowej branży fotografii dziecięcej.

Zapraszam do kontaktu e-mail: fotografiadziecieca@op.pl bądź telefonicznego: 790527075.

Hanna Derecka

Dolnośląskie, Legnica

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Legnica.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: