Ola Dutko Środa Śląska

estem zwykłą mamą niezwykłych dzieci, 4-latki i 1,5-rocznego synka, dzięki którym pokochałam fotografię i odkryłam ją całkowicie na nowo.

Uwielbiam zatrzymywać w kadrach emocje, piękne i ulotne chwile, które wspominany i chętnie powracamy do nich po latach w postaci fotografii.

Specjalizuję się w fotografii ślubnej oraz dziecięcej.Sesje fotograficzne sprawiają mi wiele radości i staram się sprawiać, byście je zapamiętali, jako miło spędzony czas. Jeśli chcielibyście bym razem z Wami przeżyła ważne dla Was chwile zapraszam do współpracy. Jestem osobą elastyczną i otwartą na nowe pomysły. Jeśli macie pomysł na sesje, chętnie go zrealizuje.

Fotografuję na terenie Wrocławia, Środy Śląskiej i okolic.

Ola Dutko
Ola Dutko FOTOGRAFIA

Dolnośląskie, Środa Śląska

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Środa Śląska.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: