Marzena Kowal Strzelin

Fascynacja fotografią zakiełkowała w moim sercu kilka dobrych lat temu i do dziś jest miłością mojego życia ….. nie jedyną, ale jedną z kilku :) myśląc o moich bliskich. Jest moją pasją i największym nałogiem. Dawniej do robienia zdjęć podchodziłam dość hobbystycznie, ale zdałam sobie sprawę, że fotografia przynosi mi niezmiernie wielką radość, ekscytację i podniecenie ………. Tak! Jakkolwiek to zabrzmiało :)
Uchwycenie piękna, otaczającego nas świata i zatrzymanie na zawsze wyjątkowych i ulotnych chwil naszego życia jest celem mojego życia, w zdjęciach chcę pokazać przede wszystkim emocje. Istotnie dla mnie jest tworzenie zupełnie innego świata. Pragnę by ludzie patrząc na moje prace choć na chwilę przystanęli , zatrzymali się , zastanowili i odnaleźli kawałek swojego świata.
Wraz z upływem lat zaczęłam poświęcać fotografii coraz więcej czasu – różnego rodzaju szkolenia, kursy, ogrom literatury – teraz również stu

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Strzelin.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: