Andrzej Wiktoriański Świdnica

Wykonuję sesje noworodkowe ale nie tylko
SESJA NOWORODKOWA
- miejsce w jakim robimy sesje jest do ustalenia, może być to moje studio, ale jak również rodzinny dom
-Termin sesji jest do ustalenia
- ilość osób: 1 dziecko
- czas trwania zdjęć: do 3 godzin,

Marek Nowik Świdnica

Jestem fotografem od wielu lat, wiedza fotograficzna w naszej rodzinie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, specjalizuję się w zdjęciach ślubnych na terenach - Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów, jednak prowadzę równierz swoje studio gdzie wykonuję zdjęcia portretowe jak i dziecięce.

Zapraszam na moją stronę internetowagdzie znajduje się wiele wykonanych już sesji zdjęciowych
http://nicecolors.pl/ http://www.foto-slub.swidnica.pl

Marek Nowik
Foto-Slub.swidnica.pl

Dolnośląskie, Świdnica

0
Anna Urbańska-Rafka Świdnica

Sesje dziecięce i rodzinne - co ważne wykonujemy w warunkach gwarantujących wszelkie bezpieczeństwo. Fotografując dzieci w różnym wieku, mogę pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem Pomożemy wam przygotować się do takich sesji, mamy elastyczne terminy i co ważne w fotografii dziecięcej, pełne pokłady cierpliwości. Proponujemy wam ujęcia studyjne i plenerowe, a także wspólnie z wami zaplanujemy różnorodność i charakter sesji.
Jeśli nie macie pomysłu na zdjęcia, nie musicie się martwić - z chęcią pomożemy Wam przygotować się do sesji razem z maleństwem, wysłucham Waszych pomysłów i oczekiwań oraz podpowiemy coś nowego...
serdecznie zapraszamy

Anna Urbańska-Rafka
ATF-STUDIO

Dolnośląskie, Świdnica

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Dolnośląskie. Miasto: Świdnica.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: