Studio Moloko Foto Toruń

Moja pasja do uwieczniania tego, co piękne jest ze mną od kiedy pamiętam. Jakaś cząstka mnie jest bardzo wrażliwa na otaczające piękno.

Jednak prawdziwa przygoda i miłość do fotografii pojawiła się wraz z narodzinami moich dwóch córek. Zapragnęłam uwieczniać każdy najmniejszy szczegół z najpiękniejszego, niedawno zrodzonego życia. Pierwsze uśmiechy, maleńkie stópki, duma świeżo upieczonego taty i radość babci. Niesamowite jest to, że dzieci tak szybko rosną, tak bardzo się zmieniają… Fotografia zatrzymuje te niesamowite chwile na zawsze.

W zdjęciach najważniejsze są dla mnie emocje – szukam tego, co prawdziwe. Czułe spojrzenia rodziców, roześmiane buzie dzieci, czasem zbuntowane spojrzenia małych urwisów. Wszystko to chcę zachować w kadrze, ponieważ właśnie takie chwile są esencją życia rodzinnego.

Fotografuję głównie w Toruniu, jednak równie chętnie przyjeżdżam do innych miast na spotkanie z najmłodszymi.

Studio Moloko Foto
Studio Moloko Foto

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Anna Barska Toruń

Serdecznie zapraszamy przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców na sesje noworodkowe oraz niemowlęce. Warto uwiecznić ten jakże ulotny czas w życiu każdego maluszka. Będzie to niezwykła pamiątka zarówno dla Was, jak i Waszego dziecka, do której cała Wasza rodzina będzie wracać przez długie lata. Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży, bowiem najlepszy czas na jej wykonanie to pierwsze 2 tygodnie życia maluszka. Zapraszamy!

Anna Barska
Barscy Photography

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0
Monika Stanisławska-Lewandowska Toruń

Jestem pasjonatką zatrzymywania ulotnych chwil i emocji w magicznych kadrach, fanatyczką piękna ogólnie pojętego i estetką do granic możliwości. Nie wystarcza mi bycie w czymś dobrą – jeśli czegoś się podejmuję, chcę być najlepsza, dlatego wciąż się uczę, rozwijam i w imię zasady, że praktyka czyni mistrza, pstrykam nieustannie. Zatrzymam w niebanalnych kadrach najpiękniejsze i ulotne chwile z Twojego życia, zamknę emocje w kadrach, abyś mogła do nich wracać, kiedy tylko zapragniesz.

Agnieszka Pawłowska Toruń

Fotografia dziecięca to moja pasja. Jeśli chcesz żebym uchwyciła te szybko przemijające chwile Twojego życia- zgłoś się do mnie. Posiadam wieloletnią praktykę, więc masz pewność, że Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach w czasie sesji. Moje zdjęcia możesz obejrzeć na mojej stronie lub na facebooku.

Szymon Zdziebło Toruń

Fotografia jest moją pasją już prawie 20 lat. Rozpoczynałem swoją przygodę od fotografowania na analogowej kliszy, która jest o wiele lepszą nauczycielką fotografii niż fotografia cyfrowa. Dzięki temu zdobyłem duże doświadczenie w operowaniu światłem oraz wprawę w idealnym kadrowaniu, które mogę w tej chwili spożytkować także w fotografii cyfrowej.
Mieszkam w Toruniu. Zlecenia przyjmuję głównie z województwa kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego. Oczywiście jak pojawią się ciekawe propozycje z innych miejsc w Polsce to z przyjemnością je przyjmę.

Szymon Zdziebło
Tarantoga

Kujawsko-pomorskie, Toruń

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Kujawsko-pomorskie. Miasto: Toruń.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: