Marta Borkowska Włocławek

Z chwilą pojawienia się w moim życiu Wojtusia, mojego synka, zupełnie zmienił mi się sposób postrzegania wszystkiego, co z tego typu fotografią jest związane. Jako matka i fotograf staram się ująć na zdjęciach to co wzruszające, miłość do dzieci i dzieci do rodziców, spojrzenie, gest, uśmiechniętą buźkę... wszystko to, co mnie samą łapie za serce. Nauczyłam się bycia cierpliwym obserwatorem. Wiem, że z dziećmi niczego nie osiągniemy na siłę. To wymagający modele, ale nagroda w postaci pięknych zdjęć, które chętnie powiesiłoby się na ścianę w zupełności wynagradza trudy sesji.

Marta Borkowska
Sepis Project

Kujawsko-pomorskie, Włocławek

0
Kachna Łukaszewska Włocławek

Mały Człowieczek jest naturalny, otwarty i zaskakujący dlatego tak bardzo lubię Go fotografować. Zapraszam na spotkanie w ciepłej i niespiesznej atmosferze. Sesje realizuję na terenie całego kraju.

Kachna Łukaszewska
Kachna Foto

Kujawsko-pomorskie, Włocławek

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Kujawsko-pomorskie. Miasto: Włocławek.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: