Hanna Kowalska Głowno

Fotografia z pasji i z miłości. To przede wszystkim. Moich klientów nie traktuję wyłącznie czysto zawodowo, lecz po przyjacielsku. Moich małych modeli zawsze zapamiętuję na długo. Znakomicie nawiązuję kontakt z dziećmi, co ma ogromne znaczenie na późniejszy wygląd zdjęć.
Posiadam ogromne doświadczenie w zakresie układania noworodków na potrzeby sesji zdjęciowych, a także wszelkich innych czynności związanych z maluchami dzięki wieloletniemu obcowaniu z nimi, również z racji bycia potrójną mamą :)
Zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną, ślubną,reklamową.
Z wielką radością utrwalę dla Was te najważniejsze chwile, zatrzymam je na fotografiach do których często będziecie wracać.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Łódzkie. Miasto: Głowno.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: