Marzena i Tomek Kurzydlak Piotrków Trybunalski

Kochani rodzice!

Narodziny dziecka, chrzest, urodziny czy pierwsza komunia to piękne ale też ulotne chwile.
Dzięki fotografii jesteśmy w stanie zatrzymać je na dłużej. Gdy Wasze dziecko będzie już dorosłe, usiądziecie z albumem i uronicie łzę wzruszenia.
Z przyjemnością opowiemy Wasze historie, zatrzymując najpiękniejsze momenty w cudownych kadrach. Wspólnie zbudujemy niepowtarzalny klimat, wybierzemy miejsce, plener, lub odpowiednie wnętrza, w których zorganizujemy sesję zdjęciową.

Zapraszamy Was serdecznie na:
- zdjęcia z chrztu, komunii z kościoła, restauracji
- sesja zdjęciowa z okazji chrztu, komunii w plenerze
- zdjęcia z okazji urodzin, przyjęć okolicznościowych
- sesje dziecięce i młodzieżowe
- sesje rodzinne

Media & More Piotrków Trybunalski

Dziecko zmienia się i dorasta tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy, będziecie wspólnie oglądać fotografie z dzieciństwa… Dlatego warto utrwalić wspomnienia na dłużej.
Sesje fotograficzne dzieci sprawiają nam największą frajdę – z nimi nigdy nie jest nudno i to właśnie dzieci sprawiają, że chce nam się robić to, co robimy. Każda sesja dziecięca to nowe wyzwanie. Nie ma dwóch takim samych dzieci, do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, każde z dzieci, cieszy się z czegoś innego, każde zachowuje się inaczej. To, o czym zawsze staramy się pamiętać, to to, że aby powstały piękne, naturalne i ciekawe zdjęcia, sesja musi być jednocześnie świetną zabawą. Dlatego od samego początku staramy się zaprzyjaźnić z naszymi maluszkami, abyśmy zarówno my jak i maluchy, czuli się komfortowo i pewnie.
Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Media & More
Studio Fotograficzne

Łódzkie, Piotrków Trybunalski

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Łódzkie. Miasto: Piotrków Trybunalski.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: