Natalia i Kamil Potoccy Biała Podlaska

"Z miłości do detalu".
Fotografia noworodkowa, rodzinna, portretowa i ślubna.
Więcej niż słowa mogą opowiedzieć Państwu nasze fotografie :)

Karolina Możdzień Biała Podlaska

"Zdjęcia to wspomnienia, które dane jest nam trzymać w dłoniach...
A wspomnienia są jak zdjęcia, które trzymamy w sercu."

Fotografuję bo lubię, a z upływem czasu moja pasja stała się moja pracą. Moją działalność skupiłam na fotografii ciążowej i dziecięcej. Kocham pracować z dziećmi, oraz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach rodzinnych. Pragnę być Waszym fotografem na życie.
Cechuje mnie świeżość spojrzenia, nietypowe pomysły, oraz dobra komunikacja. Doradzam i rozmawiam z Klientem, tak by w trakcie realizacji sesji fotograficznej czuł się komfortowo, a efekty naszej wspólnej pracy były jak najlepsze. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon. Posiadam pełnoklatkowe korpusy oraz jasne i szybkie obiektywy.

Serdecznie zapraszam na sesje brzuszkowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne i okolicznościowe. Z ogromną radością zatrzymam dla Was te cudowne chwile, do których często będziecie wracać.

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: