Anna Bis Lublin

Zapraszam na sesje dziecięce w Lublinie. Wyszukane zdjęcia będą dla Państwa świetną pamiątką na lata. W trakcie sesji staram się by dziecko się świetnie bawiło. Czas pracy uzależniony jest od Państwa pociechy, na ogół jest to 2-3 godziny. Zdjęcia robię na tłach fotograficznych (2-3 tła w ciągu sesji). Dodatkowo zapewniam rekwizyty, bez których nie wyobrażam sobie ujęć ;). Zdjęcia wybrane przez Państwa oddaję na płycie CD. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej lub facebook. NA portalu facebook dostępne są liczne promocje i konkursy, w których do wygrania jest darmowa sesja, więc zachęcam do polubienia strony.

Anna Bis

Lubelskie, Lublin

0
Jarosław Goc Lublin

Jestem fotografem ślubnym i rodzinnym. Mam 3 córki i sporo moich zdjęć to zdjęcia moich dzieci. Tak właściwie zaczęła się moja przygoda z fotografią rodzinną i dziecięcą. Staram się unikać tanich kiczy i najchętniej robię zdjęcia w naturze. Chodzi przede wszystkim o światło naturalne oraz kolory jakie daje przyroda. Fotografia ślubna to część zarobkowa - dziecięca bardziej hobbistyczna.

Jarosław Goc Lublin

Fotografii rodzinnej uczyłem się razem z trzema moimi córkami to dzięki nim mam spore doświadczenie i magiczną pamiątkę dla niech na całe życie.. Fotografia dziecięca to część, którą traktuję prawie jak hobby, natomiast fotografia ślubna to część, która jest dla mnie pracą. Najchętniej robię zdjęcia w oświetleniu naturalny i w plenerze zarówno w mieście, a jeszcze chętniej na wsi, w lesie lub jeziorem. Mieszkam w Lublinie ale zdjęcia robię tam gdzie mnie zaproszą.

Paulina Rutkowska Lublin

Zapraszam do skorzystania z moich usług fotografii noworodkowej i dziecięcej.

Fotografia noworodkowa dotyczy dzieci do 3 tygodnia życia. Na sesję najlepiej zapisać się tuż przed porodem lub w pierwszych dniach życia maluszka. Przebieg i wszystkie dodatki do sesji ustalam z rodzicami.

Sesje dziecięce wykonuję dzieciaczkom od 4 miesiąca.

ZAPRASZAM!

Karolina Bator Lublin

Zajmuję się fotografią noworodkową, ciążową i dziecięcą. Wykonuję również sesje rodzinne.
Sesje wykonuję na terenie województwa lubelskiego, ale jeśli będzie potrzeba jestem w stanie wykonać sesje na terenie innych województw.
Sesje realizuję w studio lub plenerze {jeśli pozwala pogoda}.
Sesję mogę wykonać u Was w domu, ale również serdecznie zapraszam do mojego domowego Atelier, dzięki sesji w atelier macie możliwość większego wyboru rekwizytów {samochód nie jest w stanie pomieścić wszystkiego}.
Do każdej sesji przykładam się z największą starannością, uwielbiam zatrzymywać chwile w kadrze, dlatego zawsze liczy się dla mnie Wasze zdanie i największą radością dla mnie jest Wasz uśmiech po otrzymaniu zdjęć.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Karolina

Iwona Kozieł Lublin

Witam serdecznie,
Zajmuję się fotografią noworodkową, niemowlęcą i dziecięcą. Fotografia jest moją pasją a praca z noworodkami i niemowlętami sprawia mi szczególną przyjemność i radość. Chętnie zatrzymam dla Państwa na fotografii, tak szybko mijający czas, aby po latach były one dla Was bezcenną pamiątką. Zapraszam do odwiedzenia mojego funpage na facebooku oraz strony internetowej gdzie fotografie grają główną rolę :)


Pozdrawiam
Iwona Kozieł

Małgorzata Snyman Lublin

Fotografią zajmuje się od ponad 7 lat. Początkowo wykonywałam głównie zdjęcia portretowe i zdjęcia okazjonalne. Od trzech lat coraz więcej czasu zajmuje mi praca z moimi najmniejszymi i najsympatyczniejszymi klientami.
Zajmuję się głównie fotografią noworodków i niemowląt. Z wielką przyjemnością wykonuję również zdjęcia dzieciaczkom w każdym wieku, oraz towarzyszącym im rodzicom. Moim głównym zadaniem jest skupienie uwagi na maluszku, więc rekwizyty i wszelkie dodatki są bardzo subtelne i stonowane.

Bardzo często moi dawni klienci, którym wykonywałam zdjęcia podczas uroczystości ślubnych, wracają do mnie ze swoimi pociechami, z czego jestem szczególnie dumna i jest mi niezmiernie miło.
Prywatnie jestem mamą wspaniałej trójki dzieciaków :-)

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć na moim blogu, jak również zapraszam na spotkanie u mnie w studio.
Małgorzata Snyman

Sylwia Szymańska Lublin

Zajmuję się fotografią dziecięcą, noworodkową, ciążową, rodzinną oraz od niedawna okolicznościową. Fotografuję w swoim domowym studio, w domu klienta lub w plenerze. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie internetowej.

Paweł Kaniuk Lublin

Oprócz tego, że jestem fotografem, to jestem szczęśliwym mężem – mam wspaniałą żonę, z którą jesteśmy już ponad 20 lat, dumnym ojcem – mam dwójkę niesamowitych dzieci. Z wykształcenia jestem psychologiem, co bardzo przydaje się podczas kontaktów z ludźmi, a z dziećmi przede wszystkim.

Przez lata pracowałem jako grafik, co widać po zdjęciach i ich obróbce, stojącej na najwyższym poziomie.
Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się fotografią. Fotografowanie dzieci jest zajęciem dającym ogromną przyjemność. Stawia jednak fotografowi wysokie wymagania. Lata praktyki pozwalają mi wydobyć z każdej sesji , to co w dziecku najpiękniejsze – uchwycić jego spontaniczność, szczęście, entuzjazm. Staram się, aby na zdjęciach było widać relacje między dzieckiem a rodzicami. Miłość, czułość, troskliwość zatrzymane w kadrze stają się niezwykłą pamiątką zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, które po wielu latach z rozrzewnieni

Jacek Skrok Lublin

Witam ;)

Fotografia noworodkowa- zachwyca, wzrusza, piękna, prawdziwa, zawsze inna, pozwala pokazać-dać coś magicznego, coś co mnie samego zachwyca ;)

Fotografia niemowlęca, dziecięca- to figle, zabawa, beztroska, ale przede wszystkim prawdziwy mały człowiek, bez udawania póz, prawdziwa radość, smutek i zabawa.

Dla mnie fotografia to piękno, uczucia, to dawanie innym radości, dzielenie się tą iskierką, którą dostałem ;)
Zapraszam na moją stronę, do świata obrazów i wyobraźni.
www.whitepixel.pl

Pozdrawiam

Wojciech Sewera Lublin

Stawiam przede wszystkim na jakość i Wasze zadowolenie. Dysponuję nie tylko doświadczeniem, ale też wysokiej klasy sprzętem, przestronnym - dobrze wyposażonym atelier.

W każdej sesji daję cząstkę siebie, by każda z fotografii była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Największą motywacją są dla mnie Wasze uśmiechnięte twarze, gdy oglądacie moje zdjęcia. Chciałbym, aby były one piękną pamiątką na całe życie.

Fotografuję głównie w Lublinie i południowo-wschodniej Polsce, a najczęściej we własnym studio fotograficznym.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Wojciech Sewera

Wojciech Sewera
Bracia Studio

Lubelskie, Lublin

0
Dawid Jacewski Lublin

Witam
Dysponuję bogatą paletą pomysłów na sesję zdjęciową oraz obfitym zapleczem teł i gadżetów. Wykonuje sesję w mieszkaniu bohatera - co dobrze pływna na dzieci, które rożnie klimatyzują się w przestrzeni studyjnej.

Dzięki mobilnym lampą studyjnym i zestawem teł organizuję studio w mieszkaniu klienta.
- sesje ciążowe
- sesje rodzinne
- sesje dziecięce

Zapraszam do strony poświęconej wyłącznie fotografii rodzinnej.
Dawid Jacewski

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: