Marta Młodziejewska Świebodzin

Z dumą mogę powiedzieć, że fotografia to moja pasja. Przez cały czas fotografia stanowiła ważną część w moim życiu, myślami i sercem zawsze byłam blisko fotografii, marzyłam o nowym aparacie, nowym obiektywie...... ..kiedy widziałam uśmiech dziecka, piękną kobietę, budzącą się do życia wiosnę czy malowniczą zimę - powodów, momentów zawsze było i jest wiele aby zatrzymać to co najpiękniejsze i ulotne :)

Kiedy urodził się mój synek, chciałam zatrzymać każdy jego dzień, uśmiech. Tyle przecież się działo, On poznawał świat ja malowałam ten świat swoim aparatem.

Dzięki wsparciu rodziny doskonaliłam swoje umiejętności fotograficzne, ukończyłam kursy w Akademii Fotografii Dziecięcej, uczęszczałam na warsztaty fotograficzne a wszystko po to aby robić to co kocham również dla Was !

Inspiracją jest dla mnie przede wszystkim dziecko - w jego twarzy dostrzegam ogrom emocji - uśmiech, smutek, nadąsanie, łezka pod

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: