Maciej Duda Brzesko

Nasze mobilne studio fotograficzne, zajmuje się tworzeniem ciekawych oraz wzruszających zdjęć Waszych ukochanych pociech. Idąc w stronę naszych klientów oferujemy im sesje fotograficzne w ich domach, gdzie Wasze dzieci czują się najbardziej swobodnie w swoim naturalnych otoczeniu. Dojeżdżamy na terenie całej małopolski. Koszt dojazdu do uzgodnienia. W przeciwieństwie do naszej konkurencji z naszej sesji nie otrzymasz 10 czy 20 zdjęć, ale wszystkie które tylko będą dobre, obrobimy. Z naszej pracy średnio z sesji jednego dziecka wychodzi około 100zdjęć a ceny zaczynają się już od 150zł.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Brzesko.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: