Ewelina Nowakowska Kęty

Zapraszam na dziecięce sesje zdjęciowe do mojego domowego studia znajdującego się w Kętach oraz na sesje plenerowe. Wykonuję sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe, rodzinne oraz okolicznościowe typu urodziny, przyjęcia rodzinne, komunie, chrzciny na terenie małopolski oraz województwa śląskiego (Kęty, Czaniec, Porąbka, Andrychów, Oświęcim, Bielsko-Biała i inne). Zapewniam ciepłą i niestresującą atmosferę oraz pełen profesjonalizm. Wszystkie informacje znajdują się na mojej stronie ewelinanowakowska.pl Zapraszam do współpracy!

Klaudia Gajewska Kęty

Dziecko potrafi w jednej chwili rozbawić rodzica do łez, albo zaskoczyć oryginalnym pomysłem. Dzieci dostarczają wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Już od momentu narodzin każda chwila z dzieckiem warta jest zapamiętania i zatrzymania w kadrze dziecięcych emocji.
Jeśli zechcesz, pomogę Ci stworzyć najpiękniejszą i najważniejszą dla Ciebie pamiątkę. Zatrzymam Twoje wspomnienia.

Fotografuję głównie w okolicach Kęt, Bielska Białej, jak również na terenie całego śląska i małopolski.
Aby wykonać dla Was piękne zdjęcia pojadę nawet na drugi koniec Polski lub zagranicą.
Opis współpracy oraz oferta cenowa na oficjalnej stronie: www.klaudiagajewska.pl

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Zapraszam do współpracy! :-)

Klaudia Gajewska

Małopolskie, Kęty

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Kęty.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: