Małgorzata Madej Kraków

Fotografia to dla mnie świadomy sposób obserwowania rzeczywistości. Chwytanie ciekawych momentów poprzez naciśnięcie spustu migawki. To też kreowanie własnych wizji, budowanie ujęć w subiektywny sposób.
Już od kilku lat aparat fotograficzny to moje ulubione narzędzie do wyrażania siebie. Skończyłam szkołę fotograficzną, liczne kursy i ciągle mam apetyt na więcej.
Zawodowo zajmuję się głównie fotografią dziecięca i rodzinną. Zachęcam do oglądania moich zdjęć, a zainteresowanych wspólną sesją zapraszam do kontaktu :)

Małgorzata Madej
Fotokołyska

Małopolskie, Kraków

0
Marcin Romański Kraków

Nazywam się Marcin Romański i jestem fotografem od 15 lat. Fotografuję głównie rodziny i dzieci.
Doskonałe kadry i piękne ujęcia wklejone do eleganckiego albumu będą przypominać nam o tych wyjątkowych chwilach. Fotografia to magia zatrzymywania najważniejszego dnia w życiu ludzi w kadrze. To subtelne zdjęcia z dnia codziennego oraz specjalny zapierający dech w piersiach plener, do którego będziemy wracać myślami po długich latach.

Marcin Romański - Fotograf ślubny Kraków
ul. Bobrzyńskiego 19/17
30-348 Kraków
woj. małopolskie
www.marcinromanski.com

Marcin Romański
Fotograf Kraków

Małopolskie, Kraków

0
Justyna Kobylarz Kraków

Mam wielkie szczęście, gdyż robię to, co kocham….
Ulubionym tematem moich zdjęć są DZIECI. Dzieci w różnym wieku, rozpoczynając od noworodków, niemowlaków, poprzez kilkuletnie maluchy do tych nastoletnich. Chętnie wykonuję również sesje ciążowe i rodzinne. Fotografuję u Was w domu lub w plenerze. Uwielbiam klimat mojego miasta, jego urocze zakątki stanowią niepowtarzalne tło do sesji dziecięcych.

Justyna Kobylarz

Małopolskie, Kraków

0
Aneta Jurczyk Kraków

Mam na imię Aneta i zapraszam do skorzystania z mojej oferty skierowanej dla najmłodszych. Z wielką przyjemnością uwiecznię jedne z najpiękniejszych chwil całej waszej rodzinki: radość z pierwszych dni życia, mimowolny uśmiech, małą stópkę...

Specjalizuję się w fotografii:
* noworodkowej
* dziecięcej
* rodzinnej

Sesje fotograficzne możliwe są:
* w moim Studio Ekspresja (Michałowice koło Krakowa),
* u Ciebie w domu,
* jak pociecha jest większa w plenerze.

Aneta Jurczyk
Foto-Ekspresja

Małopolskie, Kraków

0
JOANNA SERAFIN Kraków

SESJA NOWORODKOWA wiek dziecka od 6 dni do 30 dni.
-----------------------------------------------------------------------------
www.joannaserafin.com
www.joannaserafin.pl

Anna Felicja Boroń Kraków

Mam nadzieję, że najwięcej o mnie mogą opowiedzieć moje fotografie. Mam nadzieję, że można wyczytać z nich, jak bardzo kocham dzieci i jaką radość sprawia mi ich fotografowanie i przebywanie z nimi. Że szanuję ich wrażliwość, delikatność, że nieustannie zachwyca mnie ich kruchość i wciąż zadziwia to, jak są maleńkie, gdy przychodzą na świat. Bez tego zachwytu żaden - choćby najlepszy sprzęt - nie pomoże tchnąć duszy w fotografię...
Zajmuję się fotografią noworodkową, niemowlęcą, dziecięcą, rodzinną a także ciążową. Działam na terenie całego województwa małopolskiego, ale przy Waszej dużej sile przekonywania także poza jego granicami ;)
Serdecznie zapraszam! :)

Anna Felicja Boroń Kraków

Mam nadzieję, że najwięcej o mnie mogą opowiedzieć moje fotografie. Mam nadzieję, że można wyczytać z nich, jak bardzo kocham dzieci i jaką radość sprawia mi ich fotografowanie i przebywanie z nimi. Że szanuję ich wrażliwość, delikatność, że nieustannie zachwyca mnie ich kruchość i wciąż zadziwia to, jak są maleńkie, gdy przychodzą na świat. Bez tego zachwytu żaden - choćby najlepszy sprzęt - nie pomoże tchnąć duszy w fotografię...
Zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, rodzinną i ciążową. Działam na terenie województwa małopolskiego, ale przy Waszej dużej sile przekonywania także poza jego granicami ;)
Zapraszam serdecznie ;)

Przemysław Skowron Kraków

Kto to taki – dobry fotograf na ślub? To po pierwsze ten, którego zdjęcia Ci się podobają, jako przyszłej Pannie Młodej. A po drugie to człowiek, który jest dobrym rzemieślnikiem i artystą jednocześnie.

Nie sztuka być wielkim artychą – robić nieostre, rozmazane, niedoświetlone zdjęcia czegoś, wzmacniać je w photoshop’ie i wmawiać ludziom, że to wielka sztuka. A przez nazywanie siebie artystą – przykrywać brak warsztatu. Nieco trudniej być dobrym rzemieślnikiem – robić ostre jak żyleta, dobrze naświetlone zdjęcia w każdych okolicznościach. Ale co, jeśli dobry rzemieślniki nie ma tej Bożej Iskry? Wtedy jego zdjęcia nie mają życia, są nudne, przewidywalne, jak ze sztancy – każde takie same. Dlatego dobry fotograf na ślub musi być i jednym i drugim.

Przemysław Skowron

Małopolskie, Kraków

0
Agnieszka Meder-Zych Kraków

Fotografia dziecięca, rodzinna łączy w sobie wszystko, co kocham najbardziej. Jest spełnieniem marzeń o twórczej pracy dającej satysfakcję i obcowaniem z małym człowiekiem. Pozwala wykorzystać wszystkie moje talenty i zamiłowania, daje szansę na spotykanie ludzi, którzy piszą swoje własne historie i chcą się nimi dzielić. Moją największą pasją jest jednak fotografia noworodkowa. Kraków i jego niepowtarzalny klimat tworzą doskonałą atmosferę dla mojej działalności.

Katarzyna Szołdrowska Kraków

Sesje rodzinne w plenerze
Sesje lawendowe
Sesje noworodkowe,
Fotografia dziecięca
Fotografia ciążowa


Zapraszam!

Szymon Błaszczyk Kraków

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Fascynuje mnie zatrzymanie w kadrze emocji. Do takich zdjęć, na których widać emocje wraca się najczęściej z uśmiechem na ustach. Według mnie poprawne zdjęcia w albumie to nie wszystko. Zdjęcia muszą mieć to coś, co powoduje, że odradzają się wspomnienia.

Jeśli szukają Państwo doświadczonego fotografa, dla którego praca jest jednocześnie wielką pasją to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Zajmuję się głównie fotografią ślubną ale w mojej ofercie znajdą Państwo również zdjęcia chrztu świętego oraz sesje rodzinne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szymon Błaszczyk
Fotosz.pl

Małopolskie, Kraków

0
Ania Stelmach Kraków

Witam Serdecznie

Mam ogromne szczęście robienia w życiu tego co kocham najbardziej!
Fotografia dziecięca łączy w sobie moje dwie pasje: fotografowanie oraz przebywanie w towarzystwie najmłodszych. Obecność dzieci sprawia że uśmiech nie znika z mojej twarzy a ich radość , szczerość i optymizm napędzają moje życie.
Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, jednakże swoje życie zawodowe ukierunkowuję na fotografię dziecięcą, która w ostatnim czasie zawładnęła moim światem. :)

Zajmuje się fotografią dziecięcą, rodzinną, ciążową a także okolicznościową. Mieszkam w Krakowie ale fotografuje w całej Małopolsce.
Pragnę być dla Was osobą, która zamieni Wasze ulotne chwilę w cudowne wspomnienia i pozwoli Wam delektować się uśmiechami Waszych małych Skarbów przez długie długie lata…. :)

Ania Stelmach Kraków

zajmuje sie fotografią dziecięcą noworodkowa rodzinna i ciążową! zapraszam :)

Justyna Kobylarz Kraków

Zajmuję się fotografią dziecięca od niedawna. Uwielbiam pracować z dziećmi. Zajuję się też fotografią rodzinną. Lubię zatrzymywać radosne chwile..

Justyna Kobylarz
JKa-photo

Małopolskie, Kraków

0
Edyta Rzenno Kraków

Uwielbiam dzieci, ich szczerość i naturalność! Zatrzymywanie w kadrach beztroskich chwil dzieciństwa, które przecież tak szybko mijają, daje mi ogromną satysfakcję…

Serdecznie zapraszam na sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe, okolicznościowe - chrzest, komunia, urodziny i inne ważne wydarzenia, z których wspomnienia chcielibyście zachować na długie lata.

Posiadam mobilne studio, oraz sporą ilość dodatków i ubranek urozmaicających sesje stylizowane.
Moje zdjęcia mogą mieć również charakter reportażu. Wówczas nie ingerując w wydarzenia, rejestruję najciekawsze momenty podczas codziennych czynności Waszej Pociechy. Tworzę w ten sposób naturalne, spontaniczne portrety, ukazujące emocje i więzi rodzinne.

Pracuję na wysokiej klasy, profesjonalnym sprzęcie marki Canon. Wszystkie zdjęcia poddaję starannej, autorskiej obróbce.

Więcej moich zdjęć i informacji znaleźć można na: www.fotoaparatka.pl

Edyta Rzenno
FotoAparatka

Małopolskie, Kraków

0
Agnieszka Haniewska Kraków

Wszystkie zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów.
Te zawierają całą bibliotekę.

Fotografia dziecięca, ciążowa, rodzina ... i nie tylko

Zapraszam na sesje zdjęciową na terenie Krakowa, Oświęcimia.

Ewa Kubiak Kraków

Witam serdecznie!
Zajmuję się fotografią (głównie studyjną) i pragnę zaoferować Państwu moje usługi. Fotografuję nie tylko dzieci, jednak nie da się ukryć, że zdjęcia wykonywane najmłodszym przynoszą wiele satysfakcji. W moim studio udostępniam kolorowe, wesołe i bezpieczne tła dla dzieci oraz ręcznie wykonywane rekwizyty. W sesji mogą uczestniczyć również rodzice, a w razie sprzyjającej pogody możemy też wybrać się w plener. Fotografuję niemowlęta, starszaki i nastolatki, noworodki tylko w bezpiecznych pozach, wykonuję także sesje ciążowe. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się ze mną mailowo lub telefonicznie. Koniecznie sprawdź moje portfolio na stronie internetowej. Polecam się: fotografia dzieci Kraków. Pozdrawiam ciepło! Ewa

Ewa Kubiak

Małopolskie, Kraków

0
Katarzyna Friedlein Kraków

Profesjonalna fotografia:
* Noworodkowa
* Niemowlęca
* Dziecięca
* Rodzinna
* Ciążowa

Katarzyna Friedlein
kejka.com

Małopolskie, Kraków

0
Sylwia Michna Kraków

Zapraszam na niezwykłe, oryginalne sesje ciążowe, noworodkowe, niemowlęce i dziecięce, również reportaże z ceremonii chrzcin.
Sesje wykonuję u Was w domu lub w plenerze.

Sylwia Michna

Małopolskie, Kraków

0
Karina Jelska Kraków

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Don McCullin

Fotografia dla mnie to coś więcej niż pasja, to piękne momenty, ulotne chwile, spełnianie marzeń,ekstremalne emocje... i zwykli - niezwykli ludzie... to zatrzymywanie wspomnień na zawsze

Anna Wilk Kraków

Zapraszam na sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne, oferuję również reportaże z chrzcin.

Anna Wilk
Anna Wilk Pics

Małopolskie, Kraków

0
Katarzyna LFStudio Kraków

Fotografia rodzinna - LFStudio

Wykonuję m.in.:
- sesje noworodkowe, niemowlęce i dla starszych dzieci
- zdjęcia okolicznościowe, reportaże z chrzcin, urodzin
- sesje brzuszkowe, kobiece
Sesja może odbyć się w studio jak i u Was w mieszkaniu.
Do każdej sesji przygotowuję odpowiednie dodatki dostoswane do wielku i płci dziecka (tła, kocyki, czapeczki, opaski, ozdoby i inne gadżety).
Wykonuję zdjęcia również poza Krakowem.

W razie pytań (np. termin, wybór pakietu, cennik) zapraszam do kontaktu:
info@lfstudio.pl
tel. 692 379 403
http://lfstudio.pl

Fotografia dziecięca Kraków

Katarzyna LFStudio
LFStudio

Małopolskie, Kraków

0
Renata Romańczyk Kraków

Nie ma nic piękniejszego niż informacja o powiększeniu się Rodziny. Oczekiwanie na Maleństwo, cud narodzin i trudy wychowania - to rodzicielstwo w pigułce. Czas jednak nieubłaganie biegnie i dzieci szybko rosną, warto więc te ulotne chwile uwiecznić na fotografiach. Zapraszam na sesje ciążowe, noworodkowe, niemowlęce i dziecięce.
Sesje wykonuję u Was w domu lub w plenerze.
Więcej na mojej stronie www.fotorr.pl

Renata Romańczyk
Fotorr

Małopolskie, Kraków

0
Kasia Sztybel Kraków

Studio uśmiechniętej fotografii. Wyjątkowe zdjęcia dzieci, tych całkiem małych i tych trochę większych...
Wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne. Zdjęcia u klienta lub w profesjonalnym studio.

Kasia Sztybel
SWEETKID

Małopolskie, Kraków

0
Beata Ewa Wojciechowska-Jasion Kraków

Fotografia studyjna dziecięca i rodzinna. Po więcej zdjęć zapraszam na www.pchelka.pl.

Olivka Batorska Kraków

Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zamiłowania zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, rodzinną.

Olivka Batorska
Tolula Photography

Małopolskie, Kraków

0
Katarzyna Friedlein Kraków

Profesjonalna fotografia noworodkowa, niemowlęca, dziecięca, rodzinna i ciążowa.

Duża ilość uroczych dodatków do sesji.

Dojazd do domu klienta.

Kraków i okolice:-)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Kraków.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: