Dominika Sowa Niepołomice

Akredytowany Fotograf - Akademii Fotografii Dziecięcej.
Kiedy fotografuję zawsze jestem sobą, nie tworzę rzeczywistości innej niż jest. Moim ulubionym stylem fotografii jest reportaż (Documentary photography), lifestyle oraz Fine Art. Fotografia czarno-biała jest mi wyjątkowo bliska.
Fotografuję w domu jak i plenerze. Wykorzystuję zazwyczaj światło zastane. Staram się wyszukać mocne strony każdej lokalizacji, aby kadry które stworzę były wyjątkowe.

Zapraszam na sesje dziecięce, rodzinne, lifestyle, reportaże urodzinowe, kobiece, ciążowe, okolicznościowe: Chrzest, Komunia, ślub.

Dominika Sowa
Dominika Sowa Fotografia

Małopolskie, Niepołomice

0
Izabela Tętnowska Niepołomice

"Zdjęcia to magiczne wrota, które przeniosą Cię w czasie zawsze, kiedy tylko tego zapragniesz.".
Fotografia brzuszkowa, noworodkowa, niemowleca, dziecięca oraz rodzinna i okolicznościowa jak Chrzest Św.

Spotkania umawiane są telefonicznie bądź mailowo.
Plener, Studio lub dojazd do domu klienta.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Niepołomice.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: