Katarzyna Tobiczyk Oświęcim

Najpiękniejsze w fotografi jest to, że pozwala zastąpić słowa, zatrzymać czas i wspomnienia. Fotografie są odbiciem tego co noszę w sercu, mojej miłości do dzieci i ich piękna. Sama jestem mamą dwójki chłopców Mikołajka i Maksia.

Aby moje umięjętności były jak najlepsze, a fotografie maluszków jak najpiekniejsze ukończyłam wiele kursów, warsztatów oraz 6-mies. semestr na Uniwersytecie Akademii Fotografii Dziecięcej. W moich rękach Wasze maleństwa będą bezpieczne, a przytulne studio stworzy ciepłą i przyjazną atmosferę.

Fotografia noworodkowa jest mi najbliższa ale również zajmuję się fotografią dziecięcą, ciążową jak i rodzinną.
Sesje zdjęciowe wykonuję w moim domowym studiu w Brzezince k/Oświęcimia gdzie posiadam odpowiednią przestrzeń, światło oraz wszystkie potrzebne akcesoria, mogę również przyjechać do Waszego domku lub umówić się w wyznaczonym miejscu w plenerze.
Zapraszam serdecznie :-)

Anna Sękowska Oświęcim

Wykonuję zdjęcia ciążowe, noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne, kobiece i okazjonalne. W przenośnym "mini-studio" bądź plenerze.

Jeśli macie ochotę zrobić sobie i swojemu dziecku niezapomniany prezent, uchwycić ulotne chwile i mieć pamiątkę na całe życie, to zapraszam na moje sesje, w które wkładam dużo serca i przygotowań. Do każdej sesji staram się dołożyć coś nowego, oryginalnego, jestem otwarta na pomysły i sugestie, także nie bójcie się pytać i proponować :)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Oświęcim.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: