miGavKa fotografia Skawina

Fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, ciążowa, rodzinna, portretowa, okolicznościowa (śluby, chrzty, komunie, urodziny, jubileusze, imprezy). Fotograf Skawina, Kraków, Wadowice, Zator, małopolska. Z dojazdem i w studio. Plenery.

Iwona Bębenek Skawina

Fotografia noworodkowa, niemowlęca, dziecięca

Iwona Bębenek

Małopolskie, Skawina

0
Ewelina Groń Skawina

Fotografia dziecięca noworodkowa rodzinna ciążowa narzeczeńska ślubna plenery.
Skawina, Wadowice, Kraków, Spytkowice, Sucha Beskidzka, Andrychów.

Zachowam dla Was te piękne niezapomniane chwile, kiedy maleństwo przyszło na świat, zachowam w moim kadrach kruchość i delikatność Waszego Skarbu, wydobywając to co najpiękniejsze.
Na sesję noworodkowe dojeżdżam do Was do domu, więc nie martwicie się atmosferą, tylko delektujcie się chwilą!
Pracując z dużą ilością noworodków, oraz współpracując z kilkoma szkołami rodzenia i położnymi zdobyłam wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania zdjęć, tak aby dziecku - i Wam - było wygodnie, miło, komfortowo....

Ewelina Groń
AriaArt

Małopolskie, Skawina

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Skawina.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: