Anna Kasprzyk Tarnów

"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki..." Angela Carter

Fotografia to pasja, która pozwala mi zatrzymać ulotne chwile pełne emocji, miłości i piękna.
Dzięki tej pasji połączonej z fascynacją światem dzieci, utrwalę dla Was wspomnienia związane z oczekiwaniem na przyjście Waszego dzieciątka oraz ulotny okres noworodkowy. Zatrzymam w kadrze świat Waszego maluszka i starszaka, które rozpoczynają wielką przygodę zwaną życiem oraz najpiękniejsze rodzinne chwile i uroczystości.

Dzięki sercu, które wkładam w moją pracę, szerokiej wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej klasy sprzęcie, na którym pracuję, otrzymacie Państwo profesjonalne zdjęcia swoich pociech.

Działam na terenie Tarnowa i okolic (powiat Tarnowski). Świadczę swe usługi również w całej Małopolsce i na Podkarpaciu.

Oferuję profesjonalne sesje ciążowe, noworodkowe, sesje maluszków i starszaków, rodzinne oraz reportaże
z różnych uroczy

Anna Kasprzyk
Lovely Studio

Małopolskie, Tarnów

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Tarnów.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: