Iza Faber Wadowice

Fabersky powstał abym mogła robić to, co sprawia mi największą radość, zatrzymywać Wasze wspomnienia.

Moja oferta obejmuje:
- reportaż chrztu, komunii i innych uroczystości rodzinnych czy ważnych wydarzeń, które chcielibyście zatrzymać na zawsze
- sesje portretowe
- sesje rodzinne
- sesje dziecięce i noworodkowe
- sesje ciążowe
Jestem akredytowanym fotografem dziecięcym przez Akademię Fotografii Dziecięcej oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Dziecięcych.. W Akademii prowadzę kursy fotografowania dzieci dla Mam oraz warsztaty plenerowe.
Prowadzę również Klub Mamarazzi w Wadowickim Centrum Kultury, który skupia mamy, pasjonatki fotografii i łączy rozwój pasji wraz z czasem spędzonym wspólnie z dzieckiem.
Wierzę, że każdy człowiek jest piękny i w każdej chwili można odnaleźć piękno. Zadaniem fotografa jest wyłącznie umiejętne go wydobycie i sprawienie by stało się widoczne dla innych.

Iza Faber
faberskyPHOTOGRAPHY

Małopolskie, Wadowice

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Małopolskie. Miasto: Wadowice.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: