Iga Żarniewska Brwinów

Fotografia niemowlęca, ciążowa i dziecięca
Zachowaj najbliższe sercu wspomnienia z okresu ciąży i narodzin twojego maluszka dzięki stylizowanej sesji zdjęciowej. Wyjątkowe zdjęcia dziecka to najlepsza pamiątka dla Rodziców i Dziadków, oraz świetny pomysł na prezent na Chrzest oraz Baby Shower.

Na sesje fotograficzną zapraszamy do naszego mini studia, na wybrany plener lub odwiedzimy Cię w domu w zależności od preferencji. Dojeżdżamy do Grodziska Maz., Żyrardowa, Milanówka, Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa, Nadarzyna i okolic.
Przekonaj się że aby mieć piękne zdjęcia nie trzeba fortuny i dużo czasu. Oferujemy różnej wielkości pakiety zdjęć już od 200zł!

UWAGA!!! Zapraszamy na sesje walentynkowe i wielkanocne w promocyjnych cenach! 80zł - 5 ujęć + 1 odbitka 15x21. Szczegóły na naszej stronie www.

www.petitstudio.pl

Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Iga Żarniewska
Petit Studio

Mazowieckie, Brwinów

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Mazowieckie. Miasto: Brwinów.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: