Patrycja Grzesińska Mińsk Mazowiecki

Mam 25 lat i zajmuje się fotografią studyjną, plenerową i okolicznościową. Mam skończony kurs a aktualnie jestem w trakcie robienia dyplomu z Fotografii . Prowadzę małe studio w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej także fotografią zajmuję się na codzień. Zapraszam wszystkich szczęśliwych rodziców do uwiecznienia na zdjęciach swoich pociech gdyż zdjęcia są jedną z najwspanialszych form zapisywania naszych wspomnień i cudownych chwil. Możecie zdać się na moje pomysły związane ze zdjęciami bądź przedstawić swoje, które oczywiście postaram się zrealizować najlepiej jak potrafię.

Patrycja Grzesińska
RecoradMedia

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

0
Lilla Art Mińsk Mazowiecki

LillaArt – sesje fotograficzne noworodkowe, dziecięce, ciążowe i rodzinne w profesjonalnym atelier lub z dojazdem do domu. Profesjonalny sprzęt, oryginalne akcesoria handmade i nietuzinkowe elementy scenografii stworzą doskonały klimat do pięknych zdjęć wykonywanych w zaciszu i swobodnej atmosferze studia lub Twojego mieszkania.
LillaArt to także ręcznie robione rekwizyty do sesji zdjęciowych, często powstające tematycznie, według indywidualnego projektu lub na zamówienie.


Misją LillaArt jest uwiecznianie piękna i pozytywnych emocji, które na długo pozostają w rodzinnych wspomnieniach.

zapraszam: facebook.com/LillaArtPhotography

Lilla Art
LillaArtPhotography

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

0
Aleksandra Malesa Mińsk Mazowiecki

Fotografią zajmuję się już od sześciu lat.
Do pierwszych sesji dziecięcych zainspirowały mnie maluszki z mojego najbliższego otoczenia. Teraz jest to mój zdecydowanie ulubiony rodzaj fotografii!

Wykonuję fotoreportaże z chrztu, urodzin, sesje plenerowe, studyjne i wykonywane w domowym studio - z dojazdem do was!

Na sesje noworodkowe przyjeżdżam do was ze swoim sprzętem (lub zapraszam was do siebie).
Taką sesję najlepiej jest wykonać w pierwszym miesiącu życia dziecka, kiedy śpi ono dłużej i spokojniej niż potem.
Na sesję przywożę tła fotograficzne oraz zestaw oświetleniowy.
Posiadam szereg akcesoriów do sesji noworodkowych, dziecięcych i ciążowych.
Współpracuję z wieloma producentami ręcznie wykonywanych pięknych dziecięcych gadżetów.

Zdjęcia otrzymujecie na płycie w specjalnie dla was zaprojektowanym etui, ale mogę dla was przygotować także dodatkowe produkty jak odbitki, fotoalbum tradycyjny lub fotoksiążkę na wysokiej ja

Aleksandra Malesa
Malexandra Photography

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

0
Karolina Kuchta Mińsk Mazowiecki

Zamiłowaniem do fotografii zarazili mnie moi teściowie, którzy prowadzą rodzinne studio fotograficzne z bardzo długą tradycją. Studio istnieje od 1912 roku i jest to miejsce, w którym pasja fotografowania przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Pierwszą lustrzankę kupiłam z myślą o dzieciach, których jeszcze wtedy nie miałam. Niedługo potem okazało się, że już niebawem najciekawszym obiektem do fotografowania może być mój powiększający się brzuszek. I w końcu, w 2011 roku w moim życiu wszystko się pozmieniało - na świat przyszedł mój synek - Karolek. To dzięki niemu uświadomiłam sobie co chcę w życiu robić. Fotografowanie nigdy nie sprawiało mi takiej radości, dopóki nie odkryłam, że to dzieci są elementem kluczowym. Dzieci to według mnie najbardziej wdzięczny temat do fotografowania. Zawsze naturalne, delikatne, wrażliwe i spontaniczne. I zawsze piękne. Fotografie są wspaniałą pamiątką. Uwiecznianie okrągłego brzuszka,

Karolina Kuchta
Karolina Kuchta Photography

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

0
Karolina Kuchta Mińsk Mazowiecki

Zapraszam na sesje zdjęciowe z pociechami oraz na sesje upamiętniające czas oczekiwania na maleństwo. Więcej informacji na facebooku i blogu. :)

Karolina Kuchta
Karolina Kuchta Photography

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Mazowieckie. Miasto: Mińsk Mazowiecki.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: