Adam Szmidt Pruszków

Jestem fotografem dziecięcym, rodzinnym, portretowym.
Moje zdjęcia są radosne i spontaniczne jak dzieci i rodziny, które fotografuję, a portrety są wyjątkowe jak ich bohaterowie.
Wykonam dla was reportaż z ważnego wydarzenia chrztu, komunii lub innej uroczystości lub odwiedzę w domowym zaciszu aby sfotografować wasze zwykłe-niezwykłe życie.
Sesje wykonuję głównie w plenerze, który daje wiele możliwości wizualnych i w którym dzieci czują się swobodnie i naturalnie.

Zapraszam wszystkie rodziny małe i duże z okazji i bez okazji.
Pełna oferta sesji znajduje się na mojej stronie internetowej.

Adam. Twój fotograf od serca.

Adam Szmidt
Szmidtfotografia

Mazowieckie, Pruszków

0
Dorota Sobczyńska Pruszków

Fotografuję maluchy w spontanicznych ujęciach, bez wymuszonych póz i uśmiechów, za to pełne naturalnej, szczerej dziecięcej radości. Przekazuję rodzicom pamiątkę tych uroczych i ulotnych chwil z dzieciństwa ich pociech.

Więcej zdjęć na stronie www.studiodidi.com
Zapraszam do kontaktu

Dorota Sobczyńska
Didi Studio

Mazowieckie, Pruszków

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Mazowieckie. Miasto: Pruszków.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: