Natalia Orłow-Ostrowska Sulejówek

Nazywam się Natalia Orłow-Ostrowska, z wykształcenia jestem projektantem odzieży i animatorem kultury, z pasji fotografem. Prywatnie mama Franki i Maurycego. Uwielbiam obserwować ludzi, ich zwyczaje, pasje i najważniejsze chwile z życia. Na co dzień czerpię z życia garściami i jestem niepoprawną optymistką. Widzę, pstrykam i zamykam momenty w kadr. Gesty, uśmiechy, emocje. Wszystko dla barwnych wspomnień. Utrwalam portrety, śluby, chrzciny. Zawsze słucham sugestii i spełniam Wasze marzenia. Moje artystyczne wykształcenie uzupełnia fotografię o umiejętność stylizacji, dobrania dodatków, stworzenia scenografii.

Marta Lorenc Sulejówek

Moją pasją jest fotografia, największą radość daje mi fotografowanie noworodków, dzieci a także kobiet w ciąży.
W swoją pracę wkładam całe serce aby ująć radość i miłość, zatrzymać w kadrze ulotne chwile...

Serdecznie zapraszam na sesje, w studio bądź z dojazdem, wszelkie informacje znajdują sie na mojej stronie internetowej.

Działam na terenie Warszawy i okolic a także Wołomin, Mińsk Mazowiecki oraz Mrągowo, Mikołajki, Ruciane Nida.

Marta Lorenc
Marta Lorenc Photography

Mazowieckie, Sulejówek

0
AYA Fotografia Dziecięca Sulejówek

Fotografia stała się częścią mojego życia, stała się moją małą pasją, z której czerpię ogromną przyjemność, satysfakcję i radość. Fotografuję w przerwach między pracą a wychowywaniem dzieci.
Zajmuję się głównie fotografią noworodkową, niemowlęcą i dziecięcą, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszam na sesje domowe jak i plenerowe.Zapraszam Was serdecznie do swojego świata fotografii, w którym próbuję zatrzymać czar dziecięcego uśmiechu, zabawy i codzienności ...

"Nie istnieją żadne reguły dobrej fotografii, istnieją
tylko dobre fotografie"

Ansel Adams

.... i to staram się osiągnąć :)

Do zobaczenia
Arletta

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Mazowieckie. Miasto: Sulejówek.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: