Katarzyna Musiał Kluczbork

Fotografią noworodkową zajmuję się od trzech lat.
Do każdego maluszka i jego rodziców podchodzę indywidualnie.
Każdy jest inny, wyjątkowy.
Tworzę wspomnienia, robię zdjęcia jakie sama chciałabym mieć dla swoich dzieci.

Noworodki mają w sobie piękna, które w subtelny sposób chciałabym pokazać, jednocześnie zachowując przy tym bezpieczeństwo.
Ważny jest wybór - fotografa, który nie tylko potrafi cudownie uchwycić Najpiękniejsze Skarby, ale i w sposób bezpieczny.

Ewa Kisiel-Hys Kluczbork

Witam serdecznie :)
Fotografuję od wielu lat. Przede wszystkim zajmuję się fotografią dziecięcą i rodzinną. Każde zdjęcie obrabiam w trzech wersjach: kolorowe, czarno-białe i stylizowane. W związku z tym każdy wybierze dla siebie takie, które najbardziej przypadną mu do gustu.
Sesje wykonuję w studio, a także w plenerze. Często dojeżdżam do klientów, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Cała sesja to kilkadziesiąt zdjęć, które przygotowuję do druku. Po ich obrobieniu spotykam się ponownie z klientem i to Wy decydujecie które i ile zdjęć chcecie kupić.

Zapraszam :)

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: