Zbigniew Waligórski Ozimek

Jak sfotografować miłość i szczęście? Czy da się to uwiecznić na zdjęciach? Popatrzcie na nasze prace. Tym się właśnie zajmujemy, bo oboje kochamy robić zdjęcia. Oboje też jesteśmy rodzicami. My też czekaliśmy na ich narodziny, a teraz patrzymy jak rosną i są co raz większe. Dlatego sesja ciążowa, sesja noworodkowa czy sesja rodzinna są tak dla nas ważne. Wkładamy w nie całe nasze serce i talent.

Karolina Gosztyła-Basaj Ozimek

Szukacie fotografa dla swojego dziecka?
Nie szukajcie byle kogo, znajdźcie kogoś, kto razem z Wami stworzy piękne kadry, kto będzie czuł to, co Wam w duszy gra i stworzy dla Was niezapomnianą pamiątkę.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i rozmowy o Waszych oczekiwaniach.
Jestem otwarta na nowe propozycje.

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: