Aneta Czechowicz Jasło

Fotografia od zawsze była całym mym światem. Kiedy aparat stał się moim narzędziem pracy spełniło się moje marzenie. Bo kiedy człowiek może się spełniać i robić to co kocha to spotyka go wielkie szczęście . Uwielbiam fotografować dzieciaczki te małe i duże. Zawsze staram się złapać kontakt z maluchami, zejść do ich poziomu, staram się aby sesja była świetną zabawą a czasem i przygodą. Kiedy fotografuję noworodki wypełnia mnie fala szczęścia i spokoju. Nie da się opisać uczuć, kiedy trzymam Wasze Skarby w moich dłoniach, kiedy moge Wam podarować ich pierwszy uśmiech, wyjatkowe spojrzenie, mały grymas i spokój na ich twarzyczkach. Uwielbiam to :)
Bardzo chciałabym rozpowszechnić fotografię noworodkowa w swoim rejonie i mam nadzieje podołać temu zadaniu.
Oprócz fotografii dziecięcej, noworodkowej wykonuję równiez sesje rodzinne, ciążowe, reportaże i plenery ślubne,
Zdjecia wykonuję w studio, plenerze, w domu.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Podkarpackie. Miasto: Jasło.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: