Sandra Czarnik Mielec

Zapraszam na sesje dzieci młodszych i starszych.
Samych, z rodzeństwem czy z rodzicami.
Razem ustalimy charakter sesji.
Mam dużo pomysłów i jestem otwarta również na propozycje klientów :)

Sandra Czarnik
ArdnaS Studio

Podkarpackie, Mielec

0
Agnieszka Karkosza Mielec

Fotograf dziecięcy z zamiłowania i pasji.Jako mama dwójki dzieci mam doświadczenie w kwestii " podejścia do dzieci" a także w kontakcie z noworodkami - bezpieczego i właściwego pozycjonowania do sesji.
W swoją pracę wkładam mnówstwo energii i zaangażowania.Uwielbiam uchwycać piękne, niczym nie zakłócone, szczere emocje dzieci.Aranżuję sesje z udziałem róznych rekwizytów i gadżetów.Posiadam spore zaplecze specjanych ubranek,kocyków , koszyków przenaczonych do sesji noworodkowych.
Wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce rodzinne a także reportaże z Chrztów , komunii, urodzin itp.
Pracuję na terenie Mielca i okolic.w razie potrzeby dojadę w bardziej oddalone miejsca .

Małgorzata Grudzińska Mielec

Kreowanie sesji noworodkowych, niemowlęcych oraz dziecięcych na terenie Mielca oraz jego okolicach szeroko pojętych. Sesja odbywa się w Twoim domu, gdzie maluszek czuje się najlepiej oraz panuje odpowiednia temperatura istnieje również możliwość zaaranżowania sesji w plenerze. Ja sama uwielbiam materiały o ciekawych fakturach, dzianinę oraz unikalne ubranka i rekwizyty. Jeżeli myślisz o nieszablonowych rozwiązaniach... pragniesz ponadczasowej pamiątki z odrobiną magii w postaci autorskiej obróbki- napisz lub zadzwoń :-) Wspólnie ustalimy szczegóły oraz wybierzemy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Martyna Bator Mielec

..."Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie. Dlatego zdjęcia pozwalają nam zatrzymać chwile szczęścia,radości i wspomnień na zawsze."

Zapraszam na sesje Dziecięce i nie tylko. Tworzę wyjątkowe aranżacje, a przede wszystkim chcę żeby Wasze Szczęście jakim jest DZIECKO czuło się u mnie wspaniale :)

Krzysztof Trząski Mielec

Już dziś zatrzymaj najważniejsze chwile
z życia Twojego dziecka. Pomogę Ci stworzyć zdjęcia,
które będą pamiątką rodzinną na długie lata.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Podkarpackie. Miasto: Mielec.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: