Norbert Nazarkiewicz Sanok

Nazywam się Norbert Nazarkiewicz. Mieszkam w Sanoku, ale pracuję na terenie całego kraju. Fotografią zajmuję się od zawsze.Fotografuję w studio, we wnętrzach klientów lub w dowolnym plenerze. Robię zdjęcia podczas uroczystości i zwykłych dni. Realizuję także zamówienia niestandardowe.

Dlaczego fotografia? Bo pozwala zatrzymać chwile bardzo ważne, do których chcemy wracać, jest pełna uczuć i emocji. W mojej ofercie znajdziecie więc sesje portretowe, ślubne, rodzinne, dziecięce, noworodkowe, ciążowe. Zajmuję się także fotografią reklamową, fotografią szkolną i przedszkolną.

Fotografuję profesjonalnym sprzętem firmy Canon (Canon 5D Mark III)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Podkarpackie. Miasto: Sanok.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: