Joanna Migalska-Kot Sędziszów Małopolski

Fotografia to nasza pasja. Obiektywem staramy się uchwycić niezapomniane emocje.
Dzieciństwo to magiczny czas, który szybko przemija dlatego warto pomyśleć o tym aby uwiecznić je na dłużej ......
Oferujemy sesje niemowlęce, dziecięce, rodzinne oraz ciążowe. Sesja może być wykonana zarówno w studio jak i w plenerze. Istnieje możliwość dojazdu do klienta.
Oprócz sesji standardowych wykonujemy również mini sesje :)
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem.

Zapraszamy do kontaktu!
FOT-KOT

Joanna Migalska-Kot
FOT-KOT

Podkarpackie, Sędziszów Małopolski

0
Katarzyna Twardowska Sędziszów Małopolski

Z wykształcenia jestem pedagogiem, prywatnie mamą dwójki wspaniałych maluchów, z pasji fotografem dziecięcym i rodzinnym. Chcę dla Was zatrzymać w kadrze ulotne chwile dzieciństwa, roześmiane buzie, rodzinną miłość. Nasze dzieci tak szybko dorastają, a fotografie z pierwszych dni, miesięcy, lat życia są niezwykłą pamiątką na długie lata. Zapraszam na sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe i rodzinne. W pakiecie podstawowym 15 starannie obrobionych zdjęć na nośniku DVD oraz te same zdjęcia wydrukowane w formacie 15x21. Istnieje możliwość wykupienia sesji w prezencie, na tę okazję przygotowane są ręcznie robione zaproszenia. W ofercie minisesje m.in. z okazji pierwszych urodzin czy świąt.

Katarzyna Twardowska
Mimi Studio Katarzyna Twardowska

Podkarpackie, Sędziszów Małopolski

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Podkarpackie. Miasto: Sędziszów Małopolski.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: