Ewelina Simakowicz Augustów

Zapraszam serdecznie na sesje zarówno studyjne jak i w plenerze... oferuję sesje ciążowe , noworodkowe, dziecięce oraz rodzinne . Zapraszam do mojego studia w którym znajdzie coś każdy z wam z pośród dużej gamy rekwizytów, gadżetów oraz ubranek do sesji ...do zobaczenia ;)

Ewelina Simakowicz
FOTOINSPIRACJA

Podlaskie, Augustów

0
Agaciak Fotografia Augustów

Witaj! Mam na imię Aneta i jestem fotografem dziecięcym z Augustowa. Fotografia niemowlęca to moja pasja. Małe dzieci są moim ulubionym tematem zdjęć. Nie ma nic bardziej radosnego i magicznego od fotografii noworodka. Nad idealnym ujęciem pracuję zarówno podczas sesji jak i po (podczas obróbki graficznej) aby zapewnić niesamowity efekt i wysoką jakość zdjęcia.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu przez facebook, blog lub email

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: