Katarzyna Backiel-Wąsecka Tykocin

Pragnę Państwu zaproponować skorzystanie z moich usług w zakresie sesji ciążowej, sesji dziecięcej bądź sesji rodzinnej. Mimo tego, iż firma jest dość młoda posiada już spore portfolio a co za tym idzie doświadczenie jak i zaplecze techniczne. Dysponujemy w pełni wyposażonym studio fotograficznym, w którym staramy się zapewnić jak największy komfort oraz bezpieczeństwo dziecku jak i rodzicom. Do Państwa dyspozycji pozostaje wiele akcesorii do sesji tj. ubranka, girlandy - wszystko co może uatrakcyjnić zdjęcia.
Zapraszam na stronę internetową, gdzie mogą Państwo szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą oraz portfolio. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: