Karolina Łoszak Gdańsk

Fotografia dziecięca i noworodkowa.

Karolina Łoszak Gdańsk

Fotografia dziecięca i noworodkowa.

Karolina Łoszak Gdańsk

Fotografia dziecięca i noworodkowa.

Bureniusz.pl Fotografia Gdańsk

Ktoś bliski powiedział mi: „To iluzja, że zdjęcia wykonujemy aparatem. Zdjęcia wykonujemy oczami, sercem i głową„ i tego się trzymam.

Zapraszam na sesje studyjne oraz plenerowe z fotografii:

noworodkowej, dziecięcej, ciążowej, rodzinnej w studio, w Waszym domu, a także w plenerze
indywidualnej i grupowej (z rodzeństwem, z rodzicami, z dziadkami)
z ukochanymi pupilami

Posiadam profesjonalne studio fotograficzne w którym stworzyłem odpowiednie warunki do fotografowania dziecka.
Dla rodziców znajduje się pomieszczenie w którym bez skrępowania można odpocząć, przewinąć lub nakarmić maleństwo
Rodzice mogą spokojnie odpocząć lub aktywnie uczestniczyć podczas sesji.

Elementy studia fotograficznego są przenośne, stąd sesja może się również odbyć w plenerze.

Zapraszam

Bureniusz.pl Fotografia

Pomorskie, Gdańsk

0
Michał Adamiak Gdańsk

Przedmiot Twojego zainteresowania stanowią dobre firmy fotograficzne realizujące zdjęcia dla dzieci? Chcesz zrealizować sesję zdjęciową albo zdjęcia komercyjne, ale nie zamierzasz na próżno przepłacać? Zainteresuj się wobec tego propozycją, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Działamy na rynku od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie jak również liczne grono zadowolonych Klientów. O jakości świadczonych przez nas usług przekonasz się w momencie, gdy przejrzysz nasze przykładowe realizacje. Wstąp wobec tego już dziś na naszą witrynę www, a w przypadku jakichkolwiek pomocniczych pytań, skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo.

Michał Adamiak
Am-Studio

Pomorskie, Gdańsk

0
Kasia Puwalska Gdańsk

Piękne sesje noworodkowe, dziecięce, brzuszkowe oraz rodzinne

Anna Żurawka Gdańsk

Sesja Noworodkowa Twojego Malucha do 21 dnia życia ! To właśnie jest najlepszy czas na sesję noworodkową. Maluchy pamiętają jeszcze embrionalne pozy z brzuszka Mamy i łatwo je w nie układać. Poza tym zasypiają głębokim snem przez co łatwiej jest aranżować dodatki (czapeczki, opaski, przytulanki). To właśnie ten bezcenny wygląd przypomina nam o cudzie narodzin. A właśnie o to w fotografii noworodkowej chodzi. Te wszystkie cechy zanikają po upływie kilku tygodni, dlatego tak ważne jest by uchwycić ten nadzwyczajny moment w życiu Maluszka.
Umów się już dziś !

tamara wyrzykowska Gdańsk

Kieruję swój obiektyw na to, co najbardziej wymowne-żeby przekazać w obrazie tę jedyną chwilę spotkania ze światem innej osoby.
Jestem fotografem akredytowanym przez Akademię Fotografii Dziecięcej. Posiadam duże doświadczenie pracy w agencjach reklamy i w przemyśle filmowym, w tym doświadczenie współpracy z aktorami i modelami: dziećmi i dorosłymi. Moją pasją jest fotografia dziecięca, urzeka mnie bezpośredniość dziecięcych emocji i niepowtarzalna możliwość uchwycenia ulotnych chwil dzieciństwa.

Magdalena Binkiewicz Gdańsk

Magdalena Binkiewicz - Fotografia rodzinna. Wykonuję sesje dziecięce, noworodkowe, ciążowe oraz kobiece. Działam na terenie Trójmiasta i okolic. Moje studio fotograficzne mieści się w Gdańsku-Osowa.

Małgorzata Jonczyk Gdańsk

Jestem mamą a na imię mam Małgosia, kocham kawę latte, lody waniliowe i podróże. Kocham robić zdjęcia, gdyż dzięki nim czuję, że żyję i robię coś pięknego.
Sesja z dziećmi to praca z małymi bohaterami. Te zdjęcia będą pamiątką, miłym wspomnieniem, do których mały człowiek będzie wracał, gdy już tym małym człowiekiem nie będzie. To dzięki zdjęciom nasza pamięć nie blaknie a mała istotka będzie na nich dalej małą istotką. Dla mnie każdy uśmiech maluszka, jest czymś niesamowitym.
Nie da się pracować z dziećmi bez pasji i zaangażowania. Każda sesja jest niesamowitym przeżyciem dla młodego modela/ modelki jak i jego rodziców, bliskich oraz dla mnie.
Zapraszam do współpracy wszystkich rodziców, chcących zachować wyjątkowe chwile. Dzieci tak szybko rosną. Cieszmy się tymi chwilami, dzięki moim zdjęciom będziecie mogli do nich wracać.

Kasia Nowakowska Gdańsk

Witajcie, nazywam się Kasia i jestem mamą wspaniałej małej dziewczynki.
Emma jest moją inspiracją i głównym powodem powstania mojej pasji i
miłości do fotografii dziecięcej. Mam zaszczyt być jej mamą i to
właśnie ona rozbudziła we mnie potrzebę zagarnięcia na własność
cząstki upływającego czasu. Próby sprawienia by te bezcenne chwile z
nią trwały wiecznie.
Z wykształcenia jestem pedagogiem i od zawsze uwielbiałam kontakt z
dziećmi. Bycie mamą pogłębiło moje zrozumienie i ogromny szacunek do
tych małych istot. Fotografia nieoczekiwanie stała się moim sposobem na
życie i już nigdzie nie ruszam się bez aparatu. W każdej wolnej chwili
szukam inspiracji, śledzę trendy, podglądam najlepszych fotografów,
robię czapeczki i inne cudeńka do sesji zdjęciowych.
Uwielbiam fotografować dzieci w każdym wieku. Nie ukrywam jednak, że te
najmniejsze, a zwłaszcza noworodki, mają szczególne miejsce w moim
sercu.
Z niecierpliwością cze

Iwona Zielińska Gdańsk

Uwielbiam uwieczniać te cenne chwile z naszymi dziećmi w rolach głównych, największą frajdę sprawia mi jednak praca z absolutnie najmłodszymi, czyli noworodkami. Uwierzcie mi, jest to chyba jeden z najtrudniejszych rodzajów fotografii dziecięcej, ale tak wdzięczny i dający ogromną satysfakcję, zwłaszcza gdy na minach rodziców Kruszynki widać radość z powodu posiadania najpiękniejszej pamiątki na całe życie. Uwiecznienia pierwszych dni życia, kiedy nasze Maleństwo właśnie startowało w swoją podróż przez życie.

Oprócz sesji noworodkowych, fotografuję też dzieci i rodziny, także mamy oczekujące przyjścia na świat ich dziecka. Najczęściej namawiam na plenery, bo uwielbiam pracę z naturalnym światłem i jestem zdania, że daje ono bez porównania ciekawsze rezultaty.

Zachęcam do kontaktu ze mną, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

Gosia Michalak Gdańsk

Zatrzymuję w kadrze piękne momenty: Wasz czas oczekiwania na maleństwo, chwile radości gdy pojawi się już na świecie, jego pierwszy uśmiech, zabawę rodzica z maleństwem, czy moment stawiania pierwszych kroczków . To co jest wyjątkowe! Uwielbiam fotografię dziecięcą za prawdziwe emocje - tu każdy maluszek jest autentyczny i niepowtarzalny. Zapraszam do współpracy wszystkich rodziców, chcących zachować w pamięci wyjątkowe chwile życia Waszej pociechy w niebanalny sposób oraz do zapoznania się z moim portfolio. Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia!

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: