Ewa Borkowska Gdynia

Jestem fotografem. Z zawodu. Także... Ale przede wszystkim z pasji :) Kocham to co robie i całą te miłość przelewam na kadry które tworzę. By potem Was zachwycić, by zapamiętać ulotne chwile z życia Waszego Największego Skarba.
Serdecznie zapraszam . Ewa Borkowska :)

Ewa Borkowska
Zahir-Photo

Pomorskie, Gdynia

0
Zofia Bystydzieńska-Dolata Gdynia

Posiadam profesjonalne studio fotograficzne w zaciszu domowym, gdzie stworzyłam komfortowe warunki do fotografowania maluszka jak również wygodę dla osób towarzyszących podczas sesji. Można spokojnie odpocząć w czasie gdy ja zadbam o bezpieczeństwo i udane zdjęcia Maluszka.

Elementy studia fotograficznego są przenośne, stąd sesja może się również odbyć w plenerze.

Podczas zdjęć z noworodkiem przykładam ogromną uwagę do higieny. Przed sesją myję ręce antybakteryjnym mydłem, a każdorazowo przed dotknięciem dziecka czyszczę dłonie antybakteryjnym żelem do rąk. Tkaniny, czapeczki i wszelkie akcesoria, których używam piorę w hipoalergicznym proszku do prania, bezpiecznym dla skóry niemowląt.

- zdjęcia noworodka w studio w moim domu, w Waszym domu, a także w plenerze
- zdjęcia indywidualne i grupowe (z rodzeństwem, z rodzicami, z dziadkami)
- sesje z ukochanym zwierzakiem (np. pies, kot, królik)

Więcej szczegółów oraz cennik na ww

Natalia Baranowska-Stolarz Gdynia

Witam,
serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty fotografii noworodkowej.
Nasze prace mozna zobaczyc na np-foto.blogspot.com

Izabela Wilma-Drzeżdżon Gdynia

Fotografia noworodkowa, dziecięca, ciążowa, sesje rodzinne...

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: