Monika Lipska Kościerzyna

Fotografowanie dzieci pokazało mi, że zawsze należy być sobą. Nie trzeba sztucznie udawać kogoś kim się nie jest. Te wszystkie maluszki, które miałam okazję fotografować były tak prawdziwe i tak szczere, że pomyślałam, że to jest właśnie to, co chcę robić w życiu. Grunt to kochająca się rodzinka ! Niesamowicie się cieszę, gdy mogę zatrzymywać te piękne momenty w życiu moich małych modeli i ich rodziców.
Zapraszam serdecznie do mojego studia na sesje niemowlęce, sesje na roczek oraz wszystkie pozostałe sesje dziecięce i rodzinne :)

Monika Lipska
Monika Lipska ML STUDIO

Pomorskie, Kościerzyna

0

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: