Magdalena Niewęgłowska Słupsk

Skoro tu jesteś, to zapewne szukasz profesjonalnego fotografa. Może pod swym sercem nosisz mały cud i pragniesz uwiecznić ten stan, a może właśnie zostaliście rodzicami i mimo zmęczenia pragniecie mieć na pamiątkę zdjęcia małych stópek i słodkich rączek. Być może jesteś rodzicem już od kilku lat a w albumie masz same nieostre zdjęcia lub nie ma Cię na nich w ogóle. Kimkolwiek byś nie był jestem tu aby Ci pomóc. Pozwól, że zatrzymam te ulotne i niepowtarzalne chwile w kadrze. Stworzę dla Ciebie i Twoich dzieci wzruszającą pamiątkę na całe życie.

W mojej ofercie znajdziesz sesje zdjęciowe dziecięce i, rodzinne, ciążowe, lifestyle, reportaż z ważnych dla Ciebie wydarzeń takich jak chrzest, komunia, roczek czy urodziny. Jestem fotografem ze Słupska, w Słupsku też mam swoje studio fotograficzne, jednak chętnie dojadę we wskazane miejsce.

Joanna Karpowicz Słupsk

Fotografia to moja pasja. Uwielbiam fotografować dzieci, ale chętnie wykonuję również sesję ciążowe, rodzinne, czy też kobiece. Zdjęcia wykonuję w domowym studio w Słupsku, ale także dojeżdżam do klienta wraz z potrzebnymi akcesoriami.

Wykonuję sesje w przedszkolach i żłobach, z możliwością wyboru zdjęć przez rodziców przed zakupem.

Fotografując staram się zatrzymać w kadrze zarówno chwile jak i emocje, na dziś na jutro na przyszłość, aby miło było do nich wracać i się nimi delektować.
Do zobaczenia na sesji :)

Michal Słupczewski Słupsk

Fotografia dziecięca. Sesje w studio fotograficznym w Słupsku w przyjemnej atmosferze.

Agnieszka Skorna-Kotkowska Słupsk

Tworzę dla Was najpiękniejszą pamiątkę ulotnej maleńkości.
Drobne paluszki, malutki nosek, delikatne usteczka - wszystko to, na co możecie patrzeć godzinami zakochani bez pamięci. Wszystko to, co tak szybko się zmieni. Wasz Cały Świat - dopóki jeszcze mieści się w Waszych dłoniach.

Sesje noworodkowe wykonuję do 14 dnia życia maluszka - dlatego bardzo ważne jest, by nasze spotkanie wstępnie zaplanować jeszcze zanim Wasz Skarb pojawi się na świecie. Tylko wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję terminu, ponieważ ze względu na "ruchomą" datę planowanego porodu w każdym miesiącu przyjmuję ściśle określoną liczbę rezerwacji sesji noworodkowych.

Sesja odbywa się w moim domowym studio, gdzie zapewniam odpowiednie warunki do sesji. Zapewniam również akcesoria dla Waszego maluszka (kocyki, ubranka, czapeczki). Pamiętajcie jednak, że to Wasz maluszek jest najważniejszy. Jest cudem i pięknem sam w sobie - dlatego w mojej fotografii sk

Monika Gardzielewska Słupsk

Dzieci za szybko rosną!
Ale dzięki fotografiom mogę pomóc Wam zachować te maleńkie stópki, rączki, słodkie noski i usteczka. Sesja noworodkowa zawsze toczy się w rytmie dziecka. Priorytetem w czasie jej trwania jest dla mnie bezpieczeństwo i komfort maluszka. Rodzice i maleństwo mają dużo czasu na tulenie i karmienie. Przede wszystkim nie wolno się spieszyć! Dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować na sesję noworodkową około 3-4 godziny (a najlepiej cały dzień).
Sesję należy zarezerwować jeszcze w czasie trwania ciąży, bo wykonuję ją tylko do 14 doby życia dziecka. W czasie pierwszych dwóch tygodni życia maleństwo jest jeszcze bardzo elastyczne i przesypia większość dnia, więc można łatwo układać go w pozycjach przypominających te z brzuszka mamy.
Dbając o komfort Wasz i Waszego maleństwa mogę przeprowadzić sesję u Was w domu, gdzie dowiozę wszystkie potrzebne akcesoria i sprzęt.
Pozdrawiam i do zobaczenia!

Agnieszka Domaradzka Słupsk

Dobrą fotografię doceniamy, kiedy zrobione zdjęcia pozwalają nam na odświeżenie wspomnień wspaniałych dni, kiedy ze zdjęć patrzą nasze dzieciaki zmieniające się w oczach, kiedy w kadrze uchwycimy wszystko to co nam sprawia radość.

Pozwólcie abyśmy to my zatrzymali czas w kadrze dla Państwa uwieczniając te chwile, które są dla Was ważne na sesjach fotograficznych, w których głównym bohaterem będzie Wasz Maluch.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sesje wykonywane w profesjonalnie wyposażonym studio fotograficznym, zdjęcia w Państwa domu, plenerowe, okolicznościowe.

Oprócz fotografii ekspozycyjnych oferujemy zaprojektowanie i wykonanie foto-książek opowiadających o Waszym Dziecku.

Joanna Radwańska Słupsk

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową?
Im szybciej tym lepiej ponieważ okres w którym mogę wykonać taką sesję jest bardzo krótki zaledwie do 2-3 tygodnia po narodzinach maleństwa. W tym czasie dziecko przesypia większość dnia a podczas snu można łatwo modelować pozę śpiącego maluszka- co daje możliwość zrobienia bardziej efektownych i słodkich śpiących fotografii. Warto zaplanować taką sesję jeszcze przed narodzinami gdyż czasem można z ogromu wrażeń "przegapić" ten moment. Sesja zazwyczaj trwa 3-4 godziny jednak czasem zdarza się bardziej wymagający model dla którego poświęcam do 1-2 godzin więcej niż standardowo dlatego w dniu zaplanowanej sesji należy dysponować odpowiednią ilością czasu i najlepiej nie planować w ten sam dzień innych rzeczy :)

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: