Emilia Lemkowska Sztum

Mam na imię Emila. Mam 25 lat i jak pamięcią sięgam lubiłam fotografię.

Jestem Fotografem Mobilnym. Otóż nie posiadam swojego stacjonarnego studia. Całe studio wożę ze sobą. Przyjeżdżam do Ciebie do domu lub umawiamy się w plenerze i tam wykonuję zdjęcia.

Miejsce ustalamy wspólnie – możemy spotkać się u Was w domu bądź w plenerze. Przywożę ze sobą mini mobilne studio oraz rekwizyty, takie jak tła i inne akcesoria. Jestem również otwarta na Wasze pomysły. W celu ustalenia terminu oraz wszelkich szczegółów i porad dotyczących sesji proszę o kontakt.

W przypadku sesji noworodkowej, niemowlęcej i dziecięcej czas trwania i przebieg sesji jest zależny od modela, jego potrzeb oraz… humoru:)

Z wielką przyjemnością zostanę Waszym Fotografem Rodzinnym. Uchwycę jakże szybko przemijające momenty życia waszego i Dziecka, tak aby pozostały z Wami na zawsze.

Zapraszam do zajrzenia na moją stronę http://www.emilialemkowska.pl

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: