Sylwia Kanka Wejherowo

Fotografią zajmuje się od czterech lat. Każdego dnia wzrasta we mnie pasja - staram się rozwijać w tym kierunku, chętnie próbuje nowych konwencji, korzystam z różnorodnych inspiracji - połączenie moich i Twoich pomysłów oraz wizerunku małego modela czy modelki na pewno zaowocuje fantastycznymi zdjęciami do rodzinnych albumów - zapraszam do zapoznania się z próbkami mojej działalności i współpracy.

Posiadam przenośne studio, sesje odbywają się u klienta w domu bądź w plenerze. Tak wiele za tak niewiele :)

Wykonuję sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe oraz reportaże z uroczystości - dodatkowo sesje dla dorosłych: kobiece, narzeczeńskie, akty.

Sylwia Kanka
www.foto-misie.pl

Pomorskie, Wejherowo

0

REKLAMA

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: