Monika Czaplak Będzin

Zapraszam do mojego studia w Będzinie w którym wykonuję sesje ciążowe, sesje noworodkowe, sesje dziecięce, sesje urodzinowe, sesje komunijne, mini sesje świąteczne. Dodatkowo wykonuję również reportaże z uroczystości Chrztu Św. oraz Komunii Św. oraz sesje domowe i plenerowe :)

Monika Czaplak
Pstryka Monika

Śląskie, Będzin

0
Agnieszka Musiał-Kurach Będzin

Jeżeli oczekujecie Państwo swojego Największego Skarbu i chcecie zachować na zawsze tą radość, czułość i miłość, które towarzyszą pojawieniu się Dziecka na świecie - zapraszam do siebie.
Fotografuję noworodki, dzieci i kobiety w ciąży. Fotografuję Wasze emocje.
Od siebie dodaję tylko odrobinę magii :) Zapraszam

Sonia Grudzień Będzin

Witam, zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług z zakresu fotografi noworodkowej.
Oferuję usługi w najwyższej jakości, odpowiednie warunki, a przede wszystkim gwarantuje Państwu bezpieczeństwo maluszka podczas trwania sesji co jest najważniejszym aspektem :)
Sesje wykonywane sa w okresie od 5 do 14 dnia życia maluszka.
Więcej informacji udzielę telefonicznie, bądź poprzez Facebook'a "Dziewczyna z aparatem - Sonia Grudzień" Photography
Zapraszam.

Sonia Grudzień Będzin

Witam, zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług z zakresu fotografi noworodkowej.
Oferuję usługi w najwyższej jakości, odpowiednie warunki, a przede wszystkim gwarantuje Państwu bezpieczeństwo maluszka podczas trwania sesji :)
Sesje wykonywane sa w okresie od 5 do 14 dnia życia maluszka.

Zapraszam l.

Agnieszka Kujawa Będzin

Patrząc przez wizjer aparatu staram sie by każdy kadr był inny, wyjątkowy, budził jak najwięcej emocji. I właśnie ten fakt że nie ma dwóch tych samych spojrzeń, ujęć, czyni fotografię tak ciekawą i nieograniczoną. Cały czas szukam nowych inspiracji aby Wasze zdjęcia były niepowtarzalne, abyście wracali do nich nie tylko przy okazji spotkań z rodziną.

Wykonuje sesje dziecięce,noworodkowe , niemowlęce , ciążowe , kobiece oraz fotoreportaże z imprez okolicznościowych.

Zapraszam do spotkania ze mną i z moim aparatem :)

Justyna Staworzyńska - Lichosik Będzin

Zapraszam do świata mojej fotografii. Z wykształcenia jestem socjologiem i kulturoznawcą. Może dlatego tak bardzo lubię pracować z ludźmi i dziećmi. Na zdjęciach staram się uchwycić naturalne emocje, prawdziwe i szczere relacje, bez zbędnych gadżetów i rozpraszających elementów. W 100% angażuję się w każdy projekt.
Zajmuję się szeroko pojętą fotografią rodzinną, portretową. Podejmuję się także uwieczniania uroczystości rodzinnych np. chrztów.

Sebastian Kożuch Będzin

Wyjątkowe, niecodzienne - zrób prezent sobie i Twojemu maluszkowi - zapraszam do zapoznania się z portfolio i oczywiście na sesję :)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Będzin.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: