Maciej Król Cieszyn

Zajmujemy się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową oraz organizacją wszelkiego typu sesji zdjęciowych. Nasze studio mieści się w Cieszynie ale jesteśmy w stanie zaaranżować studio u Państwa w domu. Przed każdą sesją zdjęciową razem omawiamy jej szczegóły. Podczas sesji powstaje więcej zdjęć, które następnie wysyłamy Państwu w formie wglądówek, spośród których to Państwo wybierają najlepsze ujęcia. Ważna jest dla nas miła i przyjazna atmosfera oraz dobra zabawa dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Maciej Król
fotoSprinter

Śląskie, Cieszyn

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Cieszyn.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: