Marta Ujma Częstochowa

Fotografia noworodkowa, to dziedzina fotografii, którą szczególnie pokochałam i w niej się specjalizuję. Studio fotografii noworodkowej prowadzę od 2014r. Piękne kadry to efekt lat praktyki i wiedzy zdobytej na warsztatach. Fotografia noworodkowa, jest piękna, ale również odpowiedzialna. W czasie sesji najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo maluszka i komfort rodziców. Zapraszam do mojego studia w Blachowni koło Częstochowy, które powstało z myślą o moich najmniejszych modelach.

Do zobaczenia :)
Marta

www.ochstudiofoto.pl

Marta Ujma
Och Studio

Śląskie, Częstochowa

0
Fleszka Studio Częstochowa

Zdjęcia, które wykonamy dla Ciebie, od samego początku będą Ci bliskie. We Flesz.Ka Studio dbamy o to, by każda fotografia przenikała do Twojego świata. Sesje dziecięce, noworodkowe czy niemowlęce staną się naturalną częścią Twojego rodzinnego archiwum – taką samą, jak rodzinne fotografie sprzed od 20, 50 czy 100 lat!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, podpowiemy.
Napisz lub zadzwoń do nas, z przyjemnością poznamy Ciebie i Twoje Maleństwo :)
Serdecznie zapraszamy do współpracy :)

www.fleszkastudio.pl głównie wykonuje fotografie w miastach takich jak Częstochowa, Kraków, Łódź. Romantyczna sesja ciążowa? Urocze fotografie noworodkowe? Roześmiane zdjęcia dziecięce? Nasz fotograf zrealizuje dla Ciebie wspaniałą pamiątkę na lata! Pamiętaj, fotografie to bilet powrotny do cudownych chwil.

fotograf Częstochowa, sesja dziecięca Częstochowa, www.fleszkastudio.pl 794678848, info@fleszkastudio.pl

Marta Ujma Częstochowa

Fotografią zajmujemy się od dłuższego czasu. Jednak po narodzinach pierwszej córki, odkryliśmy pasję do fotografii dziecięcej. Wszystkie mamy chcą zatrzymać na dłużej każdą chwilę z pierwszych miesięcy życia dziecka. Ten pierwszy rok jest najbardziej niezwykły i przełomowy, dlatego właśnie wtedy warto wykonać pierwsze sesje. Szczególnie polecamy trzy momenty w pierwszym roku:
1) Sesje noworodkowe najlepiej wykonywać w pierwszych dniach od narodzin, przyjmuje się, że do 14 dnia. Wtedy maluszek, pozwala na wykonanie zdjęć podczas snu.
2) Szkrab zaczyna siedzieć. Zmiana postawy to ważny moment i cudowny czas na robienie sesji :)
3) Roczek - pierwsze urodziny to z pewnością ważna chwila, warta uwiecznienia.
Zapraszamy na sesje dzieci w każdym wieku :)

Zapraszam na sesje do naszego studia w Blachowni koło Częstochowy oraz do odwiedzenia nas na stronach:
www.och-studio.pl
www.facebook.com/ochstudio.fotografia

Karolina Żelezińska Częstochowa

Fotografia dziecięca i okazjonalna zapraszam na swój profil facebook
pozdrawiam i zapraszam
Karolina Żelezińska

Karolina Żelezińska
cfa

Śląskie, Częstochowa

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Częstochowa.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: