Mariola Biskupek Katowice

KILKA SŁÓW O MNIE
Fotografowanie to dla mnie fascynująca przygoda, ogromne wyzwanie, mobilizacja oraz nieustanne doskonalenie warsztatu. Z ogromną przyjemnością zatrzymuję w kadrze najcenniejsze momenty Waszego życia. Fakt bycia kobietą jak również mamą wychowującą własną pociechę, w znacznym stopniu pomaga mi odczuwać, rozumieć i odnaleźć się w tym wyjątkowym czasie jakim jest:

- oczekiwanie potomstwa,
- bycie mamą niemowlaka, czy wychowywanie nieco starszej pociechy.

Mariola Biskupek
Fotofascynacja

Śląskie, Katowice

0
Anna Cudo Katowice

Zarażona fotografią, rzuciłam dla niej wszystko.
Najukochańsze dla mnie są pełne delikatności zdjęcia noworodków, dzieci i przyszłych mam.
Kocham uwieczniać chwile, zamykać w kadrach spojrzenia i ukradkiem zdobyte sekundy szczęścia, to dlatego właśnie upodobałam sobie fotografie zbudowana ze szczęścia i emocji, chwile narodzin, pierwsze dni życia ...
Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy pragną zachować na wieki te najcudowniejsze chwile!
Pierwsze dni życia zatrzymane na zawsze...
Darem życia jest możliwość zachwytu.
Darem zachwytu jest życie.
Zapraszam do Katowic !

Kasia Kryszak Katowice

Zajmuję się fotografią rodzinną, dziecięcą i noworodkową.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kasia Kryszak
Fotografie_Kasi

Śląskie, Katowice

0
Foto Bazgroły Katowice

Foto Bazgroły zapraszają na sesje dziecięce i rodzinne w plenerze lub w Państwa domu.

Każdą sesje ustalamy indywidualnie tak, aby dopasować się do Waszych potrzeb.

Napisz lub zadzwoń po więcej szczegółów.

Zapraszamy!

Foto Bazgroły

Śląskie, Katowice

0
Izabela Baus Katowice

Na sesję zawsze przyjeżdżam do domu modelki/modela i zapewniam wszystkie akcesoria i rekwizyty potrzebne do sesji.
Maluszki najpewniej i najbezpieczniej czują się w własnym domu,poza tym rodzice mają wszystkie potrzebne rzeczy zawsze pod ręką.
Sesje noworodkowe na Śląsku,Zagłębiu i w Małopolsce.
Dojazd do domu noworodka Rybnik,Wodzisław Śląski,Racibórz,Knurów,Gliwice,Zabrze,Mikołów,Katowice,Chorzów,Sosnowiec,Siemianowice Śląski,Świętochłowice,Mysłowice,Dąbrowa Górnicza,Częstochowa,Tychy,Bieruń,Kraków,Pszczyna,Bielsko-Biała,Wisła,Żory.
Sesja noworodkowa to najpiękniejsza pamiątka dla dziecka,rodziców i dziadków.
Pozwól mi uwiecznić ten wyjątkowy moment w Waszym życiu.

MONIKA SMOLEŃ Katowice

Dzieci mają naturalną, niczym nie skażoną radość życia. Ich emocje widać jak na dłoni. Za cel postawiłam sobie uchwycenie ich tak, aby na długo pozostały w pamięci. Sesje niemowlęce i noworodkowe są czasochłonne, wszystko w stylu SLOW, jest czas na przytulanie, karmienie, przewijanie. Wszystko po to, aby mały model czuł się jak najlepiej. Wymagają również cierpliwości, są też nieprzewidywalne, nigdy nie wiemy czy maluszek będzie spał, czy będziemy musieli uruchomić tryb ELASTYCZNOŚĆ i dopasować się do „jego dnia”. To całe piękno fotografii dziecięcej – nieprzewidywalność i emocje.
Jeśli Wasz Maluszek jest starszy – nic nie szkodzi – wszystkie pociechy są piękne a każda sesja fotograficzna unikatowa :) Ze swojej strony zapewniam wszystkie potrzebne do sesji akcesoria: kocyki, pledy, koszyki, czapeczki, opaski, ubranka, maskotki etc.
Jeśli podoba Wam się styl i estetyka fotografii zapraszam do kontaktu :)

Ania Piłat Katowice

Fotografować rozpoczęłam prawie 5 lat temu. Z każdą kolejną sesją staram uczyć się czegoś nowego, stawiać sobie nowe wyzwania. Chcę aby fotografie, które tworzę były coraz piękniejsze i by dawały innym radość.

W fotografii dziecięcej oraz rodzinnej najbardziej lubię uwiecznianie ulotnych chwil i emocji im towarzyszących. Stawiam na naturalność i prostotę, aby główną treścią zdjęcia byli ludzie i relacje między nimi. Moim marzeniem jest, aby wykonane przeze mnie fotografie stawały się rodzinnymi pamiątkami na lata.

Dbam o to, by dla dzieci sesja była przyjemnością i zabawą. Niestraszne mi wspólne bieganie i robienie głupich min by wzbudzić uśmiech;)

Pracuję na terenie Śląska, w okresie letnim często bywam w okolicach Opola. Jestem otwarta na zlecenia na terenie całej Polski. Najchętniej wykonuję zdjęcia w plenerze, ale istnieje również możliwość zamówienia sesji w studiu fotograficznym w Dąbrowie Górniczej.

Anna Szwarc-Cudo Katowice

Zarażona fotografią, rzuciłam dla niej wszystko.
Najukochańsze dla mnie są pełne delikatności zdjęcia noworodków, dzieci i przyszłych mam.
Kocham uwieczniać chwile, zamykać w kadrach spojrzenia i ukradkiem zdobyte sekundy szczęścia, to dlatego właśnie upodobałam sobie fotografie zbudowana ze szczęścia i emocji, chwile narodzin, pierwsze dni życia ...
Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy pragną zachować na wieki te najcudowniejsze chwile!
Pierwsze dni życia zatrzymane na zawsze...
Darem życia jest możliwość zachwytu.
Darem zachwytu jest życie.
Mieszkam w Katowicach ale działam na terenie całej Polski, i Europy. Zapraszam !

Izabela Gawron Katowice

Fotografia dziecięca to nieustanne wyzwanie. Zaskoczenia, cudne minki, nieprzewidywalne zwroty akcji. Bieganie z dziećmi wśród liści, wypatrywanie dobrych wróżek i promyków słonka.
Każdy dzień jest inny bo podróż w świat fotografii rodzinnej to za każdym razem wielka przygoda :)
Zapraszam rodziców do zapoznania się z moim portfolio i zachęcam do kontaktu.

Dorota Przybylska Katowice

Dlaczego ja?
Dyskretnie będę dziecku towarzyszyć, opiekować się nim, nie będę robić nic wbrew jego bezpieczeństwu. Pragnę by efektem mojego spotkania z dzieckiem były nie tylko piękne fotografie, ale też miłe odczucia ze wspólnej przygody z fotografią.
W swojej pracy stawiam na naturalność, kreatywne ujęcia i bardzo dobrą jakość, a całość zwieńczam autorską stylizacyjną obróbką cyfrową.

Oferta "skrojona na miarę"
W swojej ofercie fotografii dziecięcej posiadam dwie opcje, obejmujące różny zakres moich działań. Jeśli jednak żaden z tych pakietów nie spełni w 100% Państwa oczekiwań, chętnie przygotuję indywidualną ofertę specjalnie dla Was. Jestem otwarta na wszelkie Państwa pomysły.

Zajmuję się także fotografią rodzinną, ślubną i kobiecą. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością oraz opiniami dotyczącymi mojej pracy w moim PORTFOLIO http://fotoris.pl/

Dorota Przybylska
Fotoris

Śląskie, Katowice

0
Karolina Kurczok Katowice

Lubię naturalność.
Fotografuję przy świetle zastanym, w miejscu, w którym czujecie się pewnie i bezpiecznie. Niech będzie to Wasz salon, sypialnia, ulubiony park czy plac zabaw.
Jeśli wolicie - zaproszę Was do mojego studia. Wybierzemy temat, nastrój i rekwizyty...

Chętnie potowarzyszę Wam od sesji brzuszkowej, przez noworodkową, dziecięcą i rodzinną.

Obejrzyjcie moje zdjęcia na stronie internetowej, polubcie na facebooku, wyślijcie maila, jeśli macie jakiekolwiek pytania - zapraszam !

Karolina

Karolina Kurczok
CLICKlik

Śląskie, Katowice

0
Anna Dudek Katowice

Fotografia dziecięca i rodzinna wykonywana w profesjonalnym studio, które wyposażone jest w sposób przyjazny dla rodzin z dziećmi. Studio znajduje się w centrum Katowic, aczkolwiek istnieje możliwość organizacji sesji w domu klienta lub sesji plenerowej w ciekawym miejscu. W ofercie dostępne prezentowe zaproszenia na sesję lub fotograficzna dokumentacja rodzinnych uroczystości. Fotodziecinstwo.pl to już 8 lat doświadczenia w fotografowaniu i 7 lat doświadczenia w pracy z dziećmi...

Studio Galaktyka Junior Katowice

Zapraszam na sesje noworodkowe, dziecięce i brzuszkowe. Dojeżdżam do domu maluszka wraz z pełnym bagażnikiem gadżetów.

Aneta i Artur Proksa Katowice

Małżeństwo dla którego fotografia stała się wspólną pasją i sposobem na Zycie.
Oprócz fotografii noworodkowej i dziecięcej zajmujemy się również fotografią ślubną, rodzinną oraz ciążową
Sesje wykonujemy u Klienta w domu lub w plenerze.


Zapraszamy Serdecznie

Aneta i Artur

Agnieszka Mandal Katowice

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (psychologia kliniczna) oraz fotografii mody i fotografii kreacyjnej w Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie, autorka pracy dyplomowej pt " Twin Sisters" pod kierunkiem czołowego polskiego fotografa mody Jacka Poremby.

Swoje umiejętności fotograficzne doskonaliła także podczas szkoleń z zakresu fotografii mody i fotografii reporterskiej w szkołach takich jak Akademia Fotografii oraz Warszawska Szkoła Fotografii.


Obok fotografii ślubne specjalizuje się w :

- fotografii noworodkowej
- fotografii dziecięcej i rodzinnej
- sesjach ciążowych

Cenię naturalne światło, delikatną kolorystykę zdjęć oraz oszczędny i przemyślany dobór dodatków do sesji fotograficznych.

Fotografuję we własnym studio jak również w plenerze oraz domu klienta.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Katowice.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: