Roman Harbuz Piekary Śląskie

Nie robię słodkich, przesłodzonych, z dziesiątkami (przeszkadzającymi) gadżetami zdjęć! Preferuję portrety - dynamiczne, nowoczesne, proste.

Jako ojciec ośmiolatka dość miałem paskudnych/mdłych/źle-obrobionych zdjęć robionych w szkole. Okazją dla mnie okazało się zrobienie zdjęć i plakatu na koniec trzech pierwszych lat nauki w podstawówce. I tak od sześciu lat robię zdjęcia dzieciom. Raczej starszym, tak od sześciu lat w górę. Ale również całym rodzinom.

Od roku we własnym studiu w Piekarach Śląskich, czyli ok. 30 minut jazdy od katowickiego Spodka. Czarnobialykadr.pl ma 100 mkw! Dużą salę zdjęciową (50 mkw), małą salę, garderobę (7 mkw), zaplecze z łazienką i kuchnią (dla klientów!).

Cennik. Sesja 36,90 zł/godz plus obroobione ujęcie od 12,30 zł/ujęcie. Cennik odbitek osobno.

Zapraszam!
Romek

Roman Harbuz
czarnobialykadr.pl

Śląskie, Piekary Śląskie

0
Magdalena Trzeciak Piekary Śląskie

Moja miłość do fotografii zrodziła się wraz przyjściem na świat mojej córeczki. Jak każda matka chciałam zatrzymać wspomnienia z każdej minuty życia swojego dziecka, aby w przyszłości móc do nich powrócić.

Moim celem jest stworzenie pamiątki będącej skarbem moich klientów. Chcę kreować wspomnienia dla nich samych i dla przyszłych pokoleń.

----------------------------------------------------------------------------

Specjalizuję się w :
* fotografii noworodkowej,
* fotografii niemowlęcej,
* fotografii dzieci,
* fotografii rodzinnej .

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Piekary Śląskie.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: