Jacek Cisło Pszczyna

Oferuję Państwu profesjonalne sesje noworodkowe i dziecięce. Posiadam własne bardzo dobrze wyposażone studio fotograficzne. Dysponuję wieloma gadżetami i akcesoriami fotograficznymi, które sprawią, że fotografie Waszych pociech będą wspaniałą pamiątką na całe życie
Posiadam certyfikat Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP. Jestem również absolwentem policealnej szkoły fotograficznej. Zapraszam!

Grażyna Majewska-Tetla Pszczyna

Od kilku lat specjalizuję się w fotografii noworodkowej i dziecięcej. Sama jestem mamą i staram się podczas sesji stwarzać rodzicom klimat, w którym oni i ich pociech będą czuli się swobodnie.

Posiadam studio fotograficzne stworzone z myślą o sesjach dla najmłodszych, w którym mam mnóstwo gadżetów do takich właśnie zdjęć, począwszy od koszyczków, przez śmieszne ubranka, czapeczki itd.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące takiej sesji fotograficznej.

Tomasz Kuliga Pszczyna

Serdecznie zapraszam , własne w pełni wyposażone studio .

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Pszczyna.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: