Małgorzata Majewska Sosnowiec

Mam na imię Małgosia i po prostu lubię ludzi. Cieszy mnie kiedy mogę uwieczniać ich emocje i tęsknoty, i kiedy zdjęcia sprawiają im radość. A najbardziej lubię fotografować dzieci, bo są takie prawdziwe i piękne, nawet umazane błotem po zabawie z psem albo obnażające w szerokim uśmiechu jedyne dwa zęby u dołu. Sama świetnie się bawię na sesjach, kiedy przygotowuję dla moich modeli ubranka i rekwizyty, i w czasie samej sesji, i chcę, żeby moi modele też świetnie się bawili i mieli miłe wspomnienia. A tak bardziej formalnie, to ukończyłam naukę w katowickiej Fotoedukacji, a potem była Akademia Fotografii Dziecięcej i kursy u Asi Rogali, Fotoobiektywnej, Ann Podsiedlik i u Magdaleny Berny. I dalej się uczę, z ogromną przyjemnością.
Serdecznie zapraszam na sesje dziecięce i rodzinne, wiosną, latem, jesienią i zimą, w plenerze, w pieleszach domowych i w studio. Do miłego zobaczenia. Małgosia :)

Małgorzata Majewska

Śląskie, Sosnowiec

0
Ewelina Smolec Sosnowiec

To co robię to moja pasja. W moich zdjęciach staram się, aby na pierwszym miejscu najważniejszy był mój mały model, a dopiero później stylizacja. Najważniejsze jednak jest to, że ogromną radość sprawia mi uwiecznianie tego, co jest najcudowniejsze w dziecku. W przypadku noworodków – ich pierwsze chwile na tym świecie, pierwsze spojrzenia, cudowny spokój gdy śpią, piękną miłość rodziców…. U starszych dzieci – ich cudowne szczere uśmiechy lub grymasy, ich charaktery, ta żywiołowość… Dla niektórych może to są tylko zdjęcia, lecz dla mnie to coś więcej. Dzieci to magiczny cud…
Sesje wykonuję w moim studiu w Sosnowcu, które jest w pełni przystosowane do fotografii noworodkowej i dziecięcej. Wszystko po to, aby maluch czuł się jak najbardziej komfortowo.

Kasia Martyka Sosnowiec

Witajcie,
Zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe, dziecięce, niemowlęce, ciążowe.
Jestem mamą fotografką pasjonatką. Uwielbiam robić zdjęcia maluchom, wkładam w to całe swoje serce. Dojeżdżam do klienta na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Katowic. Posiadam swoje rekwizyty i ubranka.
W celu umawiania się na sesję noworodkową proszę o zarezerwowanie terminu wcześniej, najlepiej jeszcze przed urodzeniem maluszka. Sesję taką najlepiej robić pomiędzy 5 a 14 dniem życia maluszka gdyż wtedy najwięcej śpi.
Zapraszam na moją stronę internetową www.fotokasiamartyka.pl lub
na stronę fb
https://www.facebook.com/kasia.martyka.fotografia

W celu umawiania terminu sesji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszam serdecznie :)

Iris Cream Sosnowiec

Patrząc na dziecko doświadczamy cudu. Obserwujemy małe paluszki, marszczący się nosek, ufne oczka. Chce się te chwile zachować jak najdłużej. Dziecko zmienia się nieustannie, fotografia jest próbą zatrzymania tych niezwykłych momentów. Zagarnięcia tylko dla siebie, na wyłączność, cząstki upływającego czasu. Zdjęcia nowo narodzonego dziecka to bezcenna pamiątka dla nas, dla niego, dla świata. Sama od niedawna jestem mamą i wiem, że zdjęcia będą najpiękniejszym prezentem jaki moje dziecko zachowa na zawsze.

Co będzie trwalsze niż piękne ubranka, wymyślne zabawki? Co przypominać będzie Waszym dzieciom o rodzinnym domu kiedy już będą dorosłe? (tak, mimo, że brzmi to jak abstrakcja najwyższych lotów - tak się na pewno stanie :))

Jeśli marzy Ci się sesja zdjęciowa - zapraszam do kontaktu.

Iris Cream
IrisCream photography

Śląskie, Sosnowiec

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Sosnowiec.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: