Anna Bojda Świętochłowice

Jestem osobą młodą i kreatywną a fotografią zajmuję się od 10 lat. Kiedy sama zostałam mamą zrozumiałam, że to właśnie fotografia rodzinna jest mi najbliższa. Zapraszam Was serdecznie na sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce jak i nastolatków. Sesje typu lifestyle. Sesje rodzinne, wielopokoleniowe. Reportaże z uroczystości Chrztu Świętego. Po za fotografią rodzinną wykonuje sesje narzeczeńskie, fotografie portretowe, Współpracuję z fryzjerami oraz wizażystami. Posiadam liczne akcesoria dlatego Państwo nie muszą martwić się o stylizacje :) Każdego dnia dążę do tego aby być jeszcze lepszym i poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie :) Chętnie odpowiem na Wasze pytania :)

Anna Bojda
Anna Bojda Fotografia

Śląskie, Świętochłowice

0
Anna Bojda Świętochłowice

Jestem osobą młodą o kreatywną a fotografią zajmuję się od 10 lat. Kiedy sama zostałam mamą zrozumiałam, że to właśnie fotografia rodzinna jest najbliższa mojemu sercu :) Wykonuje sesję :
noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, nastolatków. Sesje rodzinne, wielopokoleniowe, sesje typu lifestyle, reportaże z Chrztu Św. Po za sesjami rodzinnymi wykonuję sesje prywatne tj sesje narzeczeńskie, portretowe itp.
Każdego dnia dążę do tego aby być lepszą, na bieżąco śledzę nowinki w świecie fotografii rodzinnej oraz rozwijam sie w tej dziedzinie. Zapraszam do współpracy z chęcią odpowiem na Wasze pytania.

Anna Bojda
Anna Bojda Fotografia

Śląskie, Świętochłowice

0
Sandra Łutczyn Świętochłowice

Witam Was BARDZO SERDECZNIE !!!

Bardzo mi miło że trafili Państwo na moją stronę
Serdecznie zapraszam na sesje zdjęciowe:
- Noworodkowe,
- Niemowlęce,
- Dziecięce,
- Ślubne,
- Okolicznościowe (Chrzest Święty, Komunia Święta, Urodziny, Imieniny, Studniówki, Wieczory Panieńskie itp)

Wykonuję sesję zdjęciowe w studiu, które mieści się w Przyszowicach woj. śląskie (okolice Gliwic) ale także tzw.: Plenerowe.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą
www.fotografiasandralutczyn.pl

bądź

fotografia Sandra Łutczyn / facebook

Sandra Łutczyn
Fotografia Sandra Łutczyn

Śląskie, Świętochłowice

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Świętochłowice.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: