Iga Hejna Tychy

Zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową i rodzinną. Posiadam mobilne studio fotograficzne dzięki czemu jestem elastyczna i dopasowuję się do klienta w 100%.

Zdjęcia to moja pasja, dokładam wszelkich starań aby to co Państwo na nich zobaczą, było jedyne w swoim rodzaju.

Iga Hejna
MigaStudio

Śląskie, Tychy

0
Alicja Yusupova Tychy

Na imię mam Alicja.
Jestem Polką, choć obecnie mieszkam w Moskwie. Jednak sesje fotograficzne przeprowadzam także w Europie, w tym oczywiście w Polsce, i rzecz jasna na terenie całej Rosji.
Pisma, w których były publikowane moje prace, możecie zobaczyć w rozdziale PUBLIKACJE na mojej stronie www.yusupova.pro. (Zdjęcia moje były wyróżnione m.in. przez Vogue i National Geographic)
Jestem członkiem Profesjonalnego Stowarzyszenia Dziecięcych i Rodzinnych Fotografów DISFO, które łączy najlepszych fotografów rodzinnych Rosji i Europy. Stowarzyszenie DISFO jest również partnerem corocznego konkursu BICF.
W 2014 roku zajęłam I miejsce w III edycji ogólnopolskiej akcji "Bezpieczny noworodek na sesji".

To dla mnie bardzo ważne, pokazać Waszą Rodzinę prawdziwą, naturalną i pełną emocji, światła i miłości, którą nosicie w sobie każdego dnia! Zapraszam na moją stronę www.yusupova.pro

Agnieszka Blaumann Tychy

Witajcie! Nazywam się Agnieszka Blaumann, fotografia to moja pasja którą zaraził mnie mój mąż. Dzięki niemu odnalazłam w tym sposób na realizowanie tego co kocham. Mam nadzieje że jako moi przyszli modele będziecie zadowoleni ze zdjęć i z chęcią będziecie do nich zaglądać w przyszłości. Zapraszam niemowlaki, dzieciaczki w każdym wieku, rodziców spodziewających się pociech oraz całe rodziny.

Agnieszka Blaumann

Śląskie, Tychy

0

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Tychy.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: