Karolina Trzaska Zabrze

Zapraszam na sesje!!!

Karolina Trzaska

Śląskie, Zabrze

0
Kornelia Świokło Zabrze

Serdecznie zapraszam na sesje noworodkowe oraz niemowlęce. Moje studio znajduje się w samym centrum Bytomia, jednak zawsze mogę dojechać na sesję do domu Klienta.
Posiadam profesjonalne lampy studyjne oraz wiele rekwizytów niezbędnych do fotografii dziecięcej, koszyczki, łóżeczka, kocyki, specjalne tła, mnóstwo ubranek, opasek i czapeczek, które w większości wykonuję sama.
Bardzo starannie dobieram różne stylizacje na sesję, a rodzice nie muszą się o nic martwić- staram się zadbać o każdy szczegół.
Po sesji rodzice otrzymują zdjęcia z sesji w najwyższej jakości na płycie CD z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem w ręcznie robionej okładce.
Oferuję kilka różnych pakietów cenowych.

Kornelia Świokło

Śląskie, Zabrze

0
Sandra Koralewska Zabrze

Zdjęcia to dla mnie magiczny sposób na zatrzymywanie najważniejszych, najpiękniejszych ale jakże ulotnych chwil z naszego życia. Za pomocą aparatu staram się pomóc innym jak najpiękniej pamiętać, złapać te szczególne momenty wielkich emocji. Dzieci zaczęłam fotografować gdy w moim życiu pojawił się mój ukochany synek. Tymek nauczył mnie nowego spojrzenia na dziecięcy świat. Nauczył mnie szczególnej wrażliwości, dzięki której moje spojrzenie na fotografię dziecięcą znacząco się zmieniło.
Każde zdjęcie które wykonuje jest dla mnie niezwykłe, niepowtarzalne. Najważniejsze.

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Zabrze.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: