Anna Krupka Zawiercie

Zapraszam do mojego ŚWIATA FOTOGRAFII NOWORODKOWEJ, w którym powstają przepiękne i jedyne w swoim rodzaju portrety kilkudniowych Maluszków.Sesje noworodkowe odbywają się w spokojnej, ciepłej atmosferze domowego studia w Zawierciu, w którym mam do dyspozycji wiele oryginalnych noworodkowych stylizacji oraz sprzęt niezbędny do sesji.
Aby zarezerwować termin sesji proszę o kontakt jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w czasie ciąży. Sesja powinna odbyć się w pierwszych 2-3 tygodniach życia, a najbardziej optymalnym terminem jest okres między 5 a 14 dniem. A jest to związane przede wszystkim z tym, że w tym okresie Maluszki jeszcze bardzo dużo śpią, są podatne na ułożenie w skulone pozy, ponieważ pamiętają jeszcze pozycje "embrionalną" w brzuszku mamy. Najłatwiej jest je wtedy wystylizować i ułożyć w słodko-śpioszkowe pozy.
W celu otrzymania szczegółowej oferty lub pytań uprzejmie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny :)

REKLAMA

Fotografia dziecięca. Fotografia noworodkowa. Województwo: Śląskie. Miasto: Zawiercie.

O Katalogu

FotografiaDziecieca.com to katalog, gdzie rodzice mogą znaleźć fotografów dziecięcych i fotografów noworodkowych ze swojej okolicy. To również miejsce, gdzie użytkownicy mogą porównać prace fotografów, ocenić je i dowiedzieć się, jak oceniają inni. Fotografia noworodków oraz fotografia dzieci w jednym miejscu.

Kontakt z nami:

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, publikacja artykułu, wizytówki lub reklama na stronach FotografiaDziecieca.com - napisz do nas lub skorzystaj z Formularza kontaktowego

Znajdź nas w serwisach social media: